Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITE LEAGUE - Wiadomości
0
W piątkowym spotkaniu Elite League "Młoty" na własnym terenie pewnie pokonały "Lwy" 59:36.(...)
0
W drugim środowym pojedynku Elite League "Gwiazdy" pewnie pokonały na własnym obiekcie ekipię "Wilków".(...)
0
W środowym spoktaniu Elite League, Brimingham Brummies na własnym torze pokonało Belle Vue Aces 50:40.(...)
0
W drugim piątkowym spotkaniu "Orły" bez większych problemów pokonały na własnym obiekcie ekipię z Manchesteru 57:35.(...)
0
W sobotnim meczu Elite League "Lwy" na własnym obiekcie uległy "Gwiazdom" 47:42.(...)
0
W drugim czwartkowym meczu Elite League, Swindon Robins pokonało na własnym torze drużynę "Lwów" 48:40(...)
0
W rozegranym w czwartek na torze w King's Lynn meczu Elite Leagu, miejscowe "Gwiazdy" pokonały drużynę Brimingham Brummies 60:32.(...)
0
Michael Jepsen Jensen został nowym zawodnikiem Coventry Bees. "Liglad" w drużynie "Pszczół" zastąpi Ryana Fishera.(...)
0
W sobotnim spotkaniu brytyjskiej Elite League Eastborune Eagles pokonało bez większy problemów Leicester Lions 55:36. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Lewis Blackbird, który zd(...)
0
Dzisiaj w brytyjskiej Elite League rozegrane zostały trzy spotkania. Poniżej przedstawiamy wyniki. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu Elite League żużlowcy Lakeside Hammers bardzo pewnie pokonali na własnym torze ekipę Swindon Robins. W zespole gości tylko jeden zawodnik potrafił nawiązać (...)
0
Pojedynek Swindon z zespołem Eastbourne Eagles okazał się bardzo wyrównany i trzymający w napięciu do ostatniego biegu. Ostatecznie zadowoleni mogą być gospodarze, którzy minimalni(...)
0
W jedynym wtorkowym meczu Elite League Wilki zremisowały na własnym stadionie z żużlowcami z Manchesteru. Wynik nie powinien być dużym zaskoczeniem, ponieważ oba zespoły dysponują (...)
0
W dzisiejszym pojedynku żużlowcy Lakeside Hammers pokonali beniaminka rozgrywek zawodników Leicester dziesięcioma punktami. Początek pojedynku jednak wskazywał na to, że gospodarze(...)
0
Mecz pomiędzy Rudzikami, a Pszczołami został zakończony po dziesięciu gonitwach. Zwycięsko z tej batalii wyszli goście, którzy zdołali wypracować sporą przewagę i nie oddali jej do(...)
0
11 lat temu
We wczorajszym meczu ligi angielskiej doszło do karambolu z udziałem Woffindena i Korneliussena.(...)
0
W piątkowy wieczór odbył się jeden mecz Elite League pomiędzy drużyną Lakeside Hammers i Swindon Robins. Lepsi okazali się gospodarze pokonując drużynę ze Swindon 47:44. W ekipie (...)
0
Mistrz Elite League z ubiegłego sezonu, zespół Poole Pirates, wydał oficjalne oświadczenie o podpisaniu umowy z polskim zawodnikiem Przemysławem Pawlickim. (...)
0
Wolverhamtpon Wolves pokonał w wyjazdowym pojedynku ligi angielskiej Belle Vue Aces 48:42. Gospodarze ani na moment nie objęli prowadzenia w spotkaniu, a jedynym zawodnikiem Asów, (...)
0
Zespół Poole Pirates odniósł bezproblemowe zwycięstwo w poniedziałkowym spotkaniu Elite League, pokonując na własnym torze The Lakeside Hammers 62:28. Pięć punktów dla gospodarzy z(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com