Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EMIL SAIFUTDINOV - Wiadomości
45
Fogo Power to najbardziej utytułowana ekipa w historii Speedway Best Pairs ponieważ obie edycje padły właśnie ich łupem. W dwóch ostatnich latach o sile tej pary stanowili bracia P(...)
272
Pierwsze poważne ściganie w tym sezonie można uznać za odbyte. Na toruńskiej Motoarenie została rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. I po raz kolejny triumfowała w nich ek(...)
105
W sobotę, 7 października, zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Tym razem cykl zagości na toruńskiej Motoarenie gdzie na trybunach zasiądzie komplet kibiców. (...)
14
Drugi rok z rzędu wielki speedway jedzie do Niemiec. Tam zostanie rozegrana kolejna runda Speedway Grand Prix. Rok temu w Teterow dopisała publiczność, która była spragniona najważ(...)
103
Sezon w wykonaniu Get Well Toruń jest najgorszy od 2006 roku. Wtedy „Anioły” też walczyły o utrzymanie w Ekstralidze. Torunianie przegrali cztery mecze na swoim torze i wygrali zal(...)
1
Zazwyczaj obie ekipy spotykały się ze sobą w jednym celu a była to walka o medale. Tym razem te drużyny mają inne cele, Fogo Unia Leszno bić będzie się o tytuł Drużynowego Mistrza (...)
108
The World Games to wspaniała impreza, która zawitała do kraju nad Wisłą i Wrocław jest jej gospodarzem. Jest to szansa dla wielu dyscyplin, które pukają do drzwi Igrzysk Olimpijski(...)
104
To będzie debiut dla Jacka Frątczaka w prowadzeniu Get Well Toruń podczas meczu ligowego. Przed nim niezwykle trudne zadanie ponieważ „Anioły” jadą do Leszna. Nowy manager od razu (...)
0
Po rozgrywkach Drużynowego Pucharu Świata wraca Speedway Grand Prix. Tym razem najlepsi zawodnicy świata pojadą na legendarnym stadionie Millenium w Cardiff. Stolica Wali po raz cz(...)
69
Wielka batalia o złoty medal Drużynowego Pucharu Świata odbędzie się już o godzinie 19:00. Cztery najlepsze ekipy świata będą walczyć na stadionie im. Alfreda Smoczyka o najważniej(...)
104
W piątek 7 lipca poznamy czwarty zespół, który pojedzie w wielkim finale Drużynowego Pucharu Świata. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany turniej barażowy gdzie poj(...)
98
Wiemy już na pewno, że w finale Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie pojadą Anglicy, którzy bez pomocy Taia Woffindena wygrali pierwszy półfinał w King’s Lynn. Drugi półfinał zosta(...)
0
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)
5
Decyzja o zakończeniu kariery sportowej nigdy nie jest prosta. W sporcie motorowym, takim jak żużel, jest to o tyle trudniejsze, że dyscyplinie tej towarzyszą ogromne emocje i adre(...)
270
W tym roku Indywidualnym Mistrzem Świata został po raz czwarty Greg Hancock. Srebrny medal do swojej kolekcji dorzucił Tai Woffinden. Brązowy krążek w swoim debiucie w Speedway Gra(...)
102
W sobotę Bartosz Zmarzlik osiągnął swój życiowy sukces. To był jego pierwszy sezon jako pełnoprawny uczestnik cyklu Speedway Grand Prix. Gorzowianin za cel postawił sobie utrzymani(...)
113
W najbliższą sobotę w rosyjskim Togliatti zostanie rozegrana trzecia runda Speedway Euro Championship. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:00 czasu polskiego. Ostatnią rundę w Dauga(...)
75
W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. Żużlowy mundial tradycyjnie rozgrywany jest latem i rozpala kibicó(...)
0
W sobotę 16 lipca na torze w niemieckim Gustrow o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. Zawody europejskiego czempionatu nie po raz pierwszy (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com