Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EMIL SAJFUDINOW - Wiadomości
102
Zespoły z Leszna i Zielonej Góry miały spotkać się w spotkaniach sparingowych w ubiegłym tygodniu, ale na przeszkodzie stanęły złe warunki atmosferyczne. Obie ekipy ustaliły nowe d(...)
115
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór na stadionie Olimpijskim podejmowała drużynę Fogo Unii Leszno. Spotkanie pomiędzy złotymi i srebrnymi medalistami Drużynowych Mistrzostw (...)
87
Od 1 maja trwało siedmiodniowe okienko transferowe, w którym zawodnicy mogli podpisywać aneksy do kontraktów. Fogo Unia Leszno porozumiała się niemal ze wszystkim zawodnikami.(...)
201
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór podejmowała na stadionie Alfreda Smoczyka Get Well Toruń. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy 54: 36.(...)
165
Zwycięstwem Fredrika LIndgrena zakończyła się dzisiejsza runda Grand Prix na torze w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Patryk Dudek, który w finale prowadził przez większość (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com