EUROSPORT SPEEDWAY BEST PAIRS - Wiadomości
0
Po 42 latach reprezentacja Polski wreszcie wygrała Mistrzostwa Świata w jeżdżeniu parowym. Drugie miejsce zajęli Rosjanie, zaś na najniższym stopniu podium stanęli Duńczycy.(...)
0
Wczoraj na Motoarenie w Toruniu rozegrane zostały zawody Eurosport Speedway Best Pairs. Po wielu latach przerwy najlepsze parowe ściganie wróciło na żużlowe tory. Dla Polaków dod(...)
0
W sobotni wieczór na Motoarenie w Toruniu odbył się turniej Eurosport Speedway Best Pairs. Zawody te zwyciężyła reprezentacja Polski z dorobkiem 48 punktów. Drugie miejsce zajęła d(...)
0
Zapraszamy Państwa na relację na żywo z Eurosport Speedway Best Pairs. Zawody na toruńskiej Motoarenie rozpoczną się o godzinie 19:00.(...)
0
Dziś wieczorem na toruńskiej Moto Arenie ma udbyć sie turniej Eurosport Speedway Best Pairs. Wiadomo już, że w zawodach nie wystąpi Nicki Pedersen.(...)
0
42 lata kibice w Polsce czekają na kolejny sukces biało-czerwonych w międzynarodowym ściganiu parowym. 8 czerwca na Motoarenie w turnieju Eurosport Speedway Best Pairs "Orły" będą (...)
0
Już 8 czerwca na toruńskiej MotoArenie Eurosport Speedway Best Pairs - turniej organizowany jako próba odrodzenia parowych mistrzostw świata. Promocja tego wydarzenia realizowana n(...)
0
Wczoraj w Toruniu odbyła się konferencja prasowa Reprezentacji Polski przed zawodami Eurosport Speedway Best Pairs, które 8 czerwca odbędą się na MotoArenie. Na spotkaniu z dzienni(...)
0
Żużlowa superimpreza na MotoArenie zbliża się wielkimi krokami! Już za nieco ponad dwa tygodnie na toruńskim owalu w akcji zaprezentuje się niemal cała światowa czołówka. Udział w (...)
0
Już 8 czerwca na toruńskiej MotoArenie wielkie żużlowe wydarzenie - turniej Eurosport Speedway Best Pairs, który rodzi wśród kibiców czarnego sportu nadzieję na odrodzenie się trad(...)
0
Niezwykle udany sezon ma jak dotąd Tomasz Gollob. Polski żużlowiec jest filarem lidera Enea Ekstraligi - Unibaksu Toruń - oraz przewodzi klasyfikacji cyklu Indywidualnych Mistrzost(...)
0
Znakomite wyniki na początku sezonu notują bracia Grigorij i Artiom Łagutowie. Obaj są podporami swoich drużyn w polskiej Ekstralidze. Waleczni Rosjanie wystąpią także 8 czerwca w (...)
0
Eurosport Speedway Best Pairs jest próbą reaktywacji Mistrzostw Świata Par. Na razie będzie to nieoficjalna rywalizacji najlepszych duetów świata. Zawody zostaną rozegrane 8 czerwc(...)