Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER APATOR TORUN - Wiadomości
23
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
301
Derby Pomorza i Kujaw dla zespołów ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz I eWinner Apator Toruń miały byc meczem o życie. Jeśli troch nadinterpretujemy wydarzenia zwłaszcza z bieg(...)
316
Po niezwykle zaciętym meczu, obfitującym w groźne upadki zakończone ostatecznie trzema kontuzjami, meczu PGE Ekstraligi pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz a eWinner Apat(...)
191
Awizowane składy na piątkowy mecz w Grudziądzu(...)
0
Kto odbije się od dna? Na to pytanie odpowiedź poznamy w najbliższą niedzielę, bo tego dnia przy ulicy Hallera 4 rozegra się prawdziwy spektakl, bowiem te dwie drużyny walczą o utr(...)
163
Za nami kilka interesujących spotkań na pierwszoligowych i ekstraligowych torach. Przedstawiamy państwu skróty i podsumowanie tych emocjonujących starć.(...)
122
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Na piątkowy wieczór zaplanowany jest start 9 rundy PGE Ekstraligi, w której toruńskie Anioły na własnym torze podejmą gości z Wrocławia. Początek zawodów o godzinie 18.(...)
0
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
133
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
224
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
116
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1203
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, Ekstraliga Żużlowa odwołuje mecze 4. rundy PGE Ekstraligi zaplanowane na 7 maja tj. piątek.(...)
341
Na godzina 18:00 w piątek zaplanowano pierwsze, otwierając 5 rundę, spotkanie PGE Ekstraligi. W Lublinie miejscowy Motor podejmować będzie eWinner Apator Toruń.(...)
358
eWinner Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 55:35 w 4 rundzie PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1296
Tobiasz Musielak w sezonie 2021 miał reprezentować barwy klubu z Torunia. Zawodnik w tym roku na zasadzie wypożyczenia będzie startował w drużynie z Krosna.(...)
248
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
227
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, na wniosek organizatorów Ekstraliga Żużlowa odwołała mecze 3. rundy PGE Ekstraligi zaplanowane na 16 kwietnia.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com