FRANCISZEK KARCZEWSKI - Wiadomości
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowił wzmocnić formację juniorską i dlatego do zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia trafia Franciszek Karczewski. (...)
142
W sobotę o 15:00 w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. (...)
125
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Eliminacje IMEJ w czeskim Plznie. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasował się, po wygranej w biegu dodatkowym o 2(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonała na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
266
Duża ulewa wraz z burzą jaką rozpętała się nad Tarnowem nie pozwoliła na dokończenie finału o Brązowy Kask. Sędzia zawodów zmuszony został do przerwania finału po biegu 12. Na ten (...)