FRANZ ZORN - Wiadomości
0
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odni(...)
0
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął(...)
4
na Torze Lodowym "Błonie" w Sanoku 24 oraz 25 lutego, odbędzie się Texom European Individual Ice Speedway Championship. W stawce jest jeden reprezentant Polski, Michał Knapp.(...)
0
Sanok kolejny raz okazał się szczęśliwym miastem dla Franza Zorna. Austriak wywalczył na torze “Błonie” swój drugi w karierze tytuł Indywidualnego MIstrza Europy w Ice Speedwayu. P(...)
66
Austriak, Franz Zorn z kompletem zwycięstw triumfował w międzynarodowym turnieju ice speedwaya na torze w Sankt Johann. Drugie miejsce przypadło Niemcowi, Hansowi Weber, zaś na naj(...)
303
Austriak, Franz Zorn z kompletem punktów triumfował w 2 rundzie kwalifikacji do cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship w szwedzkim Stroemsund. Na drugim m(...)
0
Zwycięstwo Dmitrija Kołtakowa w ostatnim finale cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator nie zapewniło mu tytułu najlepszego lodowego gladiatora świata w 2016 roku. Tytuł ten p(...)
0
W światowym Ice Speedway'u Rosjanie nie mają sobie równych. Od lat brylują w Indywidualnych Mistrzostwach Świata. Kto okaże się najlepszym gladiatorem w roku 2015? Czyja widowiskow(...)