Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GNIEZNO - Wiadomości
46
Już jutro na torach w Rybniku i Lublinie odbędą się półfinały Brązowego Kasku. Początek obu tych imprez zaplanowano na godzinę 16.(...)
1
4 maja na Stadionie Miejskim w Gnieźnie odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. W czwartek sponsorskie teamy ujawniły awizowane składy na te zmagania.(...)
1
Ze względu na przełożenie dwóch meczów PGE Ekstraligi na 2 maja, druga runda cyklu Speedway Best Pairs w Gnieźnie, odbędzie się dwa dni później ? 4 maja. Przeniesienie zawodów na i(...)
0
W sobotę Vaclav Milik wystąpił w turnieju "Hil - Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Czech wygrał rundę zasadniczą z czternastoma (...)
1
Do drugiego podejścia eliminacji Złotego Kasku w Pierwszej Stolicy Polski dojdzie 4 kwietnia. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:30. Zawody rozegrane zostaną przy sztucznym(...)
80
W czwartkowe po południe w Gnieźnie miała odbyć się jedna z eliminacji Złotego Kasku. Zawody nie doszły jednak do skutku. Przyczyną odwołanie turnieju był nie najlepszy w ocenie za(...)
0
2 maja br. na stadionie im. Płk. Franciszka Hynka w Gnieźnie odbędzie się druga runda cyklu Speedway Best Pairs - rywalizacji najlepszych żużlowych teamów sponsorskich. Poznaliśmy(...)
100
Daty zmagań zawodników w turniejach z cyklu Speedway Best Pairs poznaliśmy już miesiąc temu. Lokalizacja dwóch rund w Polsce nie została wtedy dokładnie określona. Teraz wszystkie (...)
1
W środę na gnieźnieńskim owalu rozegrane zostaną ostatnie oficjalne zawody. Do Grodu Lecha zawita Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Deli Tire Cup. Początek środowego turnieju w Gnieź(...)
4
W środę Polski Związek Motorowy wydał komunikat, w którym zostały zawarte zostały wyniki egzaminu na licencję żużlową. Przypomnijmy, że w 11 sierpnia adepci zdawali część praktyczn(...)
3
We wtorek, 8 września na torze w Gnieźnie odbędzie się IV runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. W zawodach tych będziemy mogli oglądać młodzieżowców gospodarz(...)
0
Na początku września na torze w Gnieźnie odbędą się Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ o Koronę Bolesława Chrobrego. Jednym z uczestników będzie Patryk Dudek, który n(...)
0
W sobotę, 5 września, na torze w Gnieźnie zostanie rozegrana impreza, w której żużlowcy powalczą o mistrzostwo Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Początek zawodów zaplanowano bezpośredni(...)
0
Ósma edycja Indywidualnego Turnieju Żużlowego ?O Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski? zostaje ponownie przesunięta przez organizatorów. Pierwotnie turniej odbyć si(...)
0
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich kibiców do śledzenia relacji na żywo z półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie.(...)
0
Zawody z cyklu Drużynowego Pucharu Świata elektryzują rokrocznie każdego fana ?czarnego sportu?. W tym sezonie już na początek czerwca organizatorzy zaplanowali te zmagania. Baraż (...)
0
Marek Cieślak podał skład na półfinał Drużynowego Pucharu Świata który odbędzie się 6 czerwca w Gnieźnie.(...)
0
8 lat temu
Znamy już wszystkie składy poszczególnych reprezentacji na Drużynowy Puchar Świata, który zostanie rozegrany w przyszłym miesiącu. Kadry liczą po dziesięciu zawodników, z czego ocz(...)
0
6 czerwca w Gnieźnie odbędzie się pierwszy półfinał Monster Speedway World Cup. Dziś poznaliśmy ceny biletów na to wydarzenie.(...)
0
W najbliższą niedzielę, tj. 27 października, na torze przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbędą się ostatnia impreza sezonu 2013 - towarzyski turniej par.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com