Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
Belle Vue Aces
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
GNIEZNO - Wiadomości
0
VI edycja Turnieju Chrobrego zakończona. Wygrał ją w sobotni wieczór Duńczyk Nicki Pedersen, który zgromadził 16 punktów. Drugi był Sebastian Ułamek, zaś trzeci Rafał Okoniewski.(...)
0
Zwycięstwem gorzowskiej Stali zakończyły się zawody III rundy Ligi Juniorów, rozgrywane dziś na torze w Gnieźnie. Tuż za plecami ekipy z Ziemi Lubuskiej uplasowali się młodzieżowcy(...)
0
Już dziś na stadionie w Gnieźnie III runda Ligi Juniorów. To już trzecia próba rozegrania tych zawodów. Poprzednie dwie zakończyły się niepowodzeniem z powodu warunków atmosferyczn(...)
0
Na poniedziałek - 22 lipca - zaplanowano rozegranie zaległych zawodów Ligi Juniorów w Gnieźnie. (...)
0
Zaplanowane na dzisiaj zawody Ligi Juniorów w Gnieźnie zostały odwołane z powodu silnych opadów deszczu, uniemożliwiających odpowiednie przygotowanie gnieźnieńskiego owalu. Tym sam(...)
0
Już dziś o godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim przy Wrzesińskiej zostanie rozegrana zaległa III runda Ligi Juniorów Grupy Północ. Pierwotnie zawody te miały odbyć się 2 lipca. Nie(...)
0
Znamy już nową datę przełożonych zawodów Ligi Juniorów w Gnieźnie, które w pierwotnym terminie nie odbyły się ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nową datą rozegran(...)
0
W sobotę w Gnieźnie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrali młodzieżowcy Azotów Tauronu Tarnów. Prezentujemy Państwu fotorelację z tych zawodó(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 15:00 w Gnieźnie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. O miano najlepszej młodzieżowej drużyny powalczą zawodnicy Unii Tarnów, Wł(...)
0
Już w najbliższą sobotę, tj. 20 października, o godzinie 15:00, wielkie zakończenie sezonu żużlowego w Gnieźnie. Na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej 25, najlepsi juniorzy k(...)
0
W najbliższą sobotę, tj. 22 września, o godzinie 16:00 na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. D(...)
0
Kapitan reprezentacji Polski do lat 21 na konferencji podsumował występ zarówno swój jak i swoich kolegów, którzy w sobotni wieczór zdobyli złote medale Drużynowych Mistrzostw Świa(...)
0
Trener reprezentacji Polski - Marek Cieślak był bardzo zadowolony z postawy swojej drużyny, która zdobyła złoty medal podczas finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. (...)
0
Darcy Ward po rozegraniu finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów miał powody do zadowolenia, ponieważ jego reprezentacja zajęła drugie miejsce. (...)
0
Pontus Aspgren na konferencji zwołanej po rozegraniu finału Drużynowych Mistrzostw Świata juniorów skomentował występ swojej reprezentacji. (...)
0
Ilia Czałow podczas wczorajszego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów zdobył 5 punktów. Poniżej prezentujemy wypowiedź młodego zawodnika, który skomentował swój występ. (...)
0
13 lat temu
W sobotnie popołudnie do Gniezna zjechały najlepsze juniorskie reprezentacje, które rozpoczęły walkę o medale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Oprócz gospodarzy w I stolic(...)
0
Już o godzinie 16:00 w Gnieźnie odbędzie się finał drużynowych mistrzostw świata juniorów. Zapraszamy Państwa na relacje na żywo z tych zawodów. Startują reprezentacje Rosji, Szwec(...)
0
Już w najbliższą sobotę, 01.09.2012 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy ul Wrzesińskiej w Gnieźnie, polscy juniorzy rozpoczną bój o medale Drużynowych Mistrzostw Świat(...)
0
W piątek o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej 25 rozpocznie się oficjalny trening przed sobotnim finałem Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Ponieważ bę(...)