Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GORZOW WLKP - Wiadomości
0
Dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozegrano XI, a zarazem ostatnią, rundę Ligi Juniorów. W zawodach zwyciężyli młodzieżowcy Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli e(...)
0
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza kolejne emocje żużlowe. Tym razem o miano najlepszej drużyny juniorskiej wśród ekstraligowych ekip będą walczyć zawodnicy do lat 21. Początek(...)
0
Zwycięstwem dwóch ekip - Stali Gorzów i Renualt Zdunek Wybrzeża Gdańsk - zakończyły się zawody półfinałowe Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegrane dzisiejszego popołu(...)
0
Już dzisiaj w Gorzowie Wlkp. oraz Krakowie odbędą się półfinały Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Znamy obsadę obu turniejów. Początek o godzinie 17:00.(...)
0
13 sierpnia na torach w Gorzowie i Krakowie odbędą się Półfinały Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym informuje o(...)
0
Stal Gorzów i Unia Leszno zajęły ex aequo pierwsze miejsce w zawodach V rundy Ligi Juniorów Grupy Północ, które dzisiejszego popołudnia rozegrano na torze w Gorzowie. Najlepszym in(...)
0
Kolejna runda Ligi Juniorów już dziś. Młodzi zawodnicy zmierzą się tym razem na torach w Gorzowie i Częstochowie. Na stadionie im. Edwarda Jancarza zawody rozpoczną się o godzinie (...)
0
Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Dziką kartę na te zawody otrzymał zawodnik miejscowej Stali - Bartosz Zmarzlik.(...)
0
W niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbył się turniej par. Towarzyskie zawody wygrał duet Tomasz Gapiński - Krzysztof Kasprzak. (...)
0
14 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się rewanżowy pojedynek ENEA Mecz Polska ? Reszta Świata. W tym roku drużynę rywali biało-czerwonych poprowadzi żywa legenda speedwaya(...)
0
Dziś podczas konferencji prasowej w Gorzowskiej Bibliotece Publicznej oficjalnie ogłoszono że żużlowy cykl Grand Prix zagości na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopol(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com