Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Rickardsson ustalił skład Reszty Świata na rewanż z Polską
 03.04.2012 13:23
14 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się rewanżowy pojedynek ENEA Mecz Polska ? Reszta Świata. W tym roku drużynę rywali biało-czerwonych poprowadzi żywa legenda speedwaya, sześciokrotny Indywidualny Mistrz Świata Tony Rickardsson.

 

Szwed mając do dyspozycji jednych z najlepszych jeźdźców globu, ustalił zestawienie, w jakim na torze pojawi się jego team. Czy okaże się on wystarczająco silny, by pokonać Orły Cieślaka?


Rickardsson nie kryje zadowolenia z możliwości współpracy z dawnymi kolegami z toru. - W składzie Reszty Świata znaleźli się fantastyczni żużlowcy. Z niektórymi z nich miałem okazję rywalizować jeszcze na torze podczas trwania mojej kariery zawodniczej. Takie marki jak chociażby Crump, Hancock czy Jonsson nie potrzebują specjalnej rekomendacji. Cieszę się, że znowu się spotkamy. Tym razem będziemy w jednym teamie i powalczymy o wspólny sukces. Będziemy chcieli pokonać Polaków – mówi Szwed przed kwietniowym pojedynkiem.


- Dodatkowo cieszę się z faktu, że w ekipie Reszty Świata pojedzie kilku młodych, ale za to bardzo utalentowanych i już utytułowanych żużlowców. Sajfutdinow, Jensen i Ward w ostatnich latach pokazali, że mogą skutecznie rywalizować z bardziej doświadczonymi zawodnikami – dodał Tony. Gwoli przypomnienia dodajmy, że w poprzednim sezonie drużynę Reszty Świata poprowadził rodak Rickardssona, Per Jonsson.


Sześciokrotny mistrz świata zdecydował już o ustawieniu par i podał kompletny skład swojego zespołu. Pierwszy duet stworzą aktualny IMŚ i zwycięzca Grand Prix w Nowej Zelandii - Greg Hancock.

Chrisem Harrisem. Drugą parę stanowić będą Szwed Andreas Jonsson i Rosjanin Emil Sajfutdinow. Z numerem 5. natomiast startować będzie Australijczyk Jason Crump, któremu towarzyszyć będzie młody Duńczyk Michael Jepsen Jensen. Z numerem 7. na plastronie oglądać będziemy przebojowego Kangura Darcy’ego Warda.

Niebawem poznamy także zestawienie biało-czerwonych. Jakim składem odpowie Rickardssonowi trener Marek Cieślak?Skład Reszty Świata na mecz z Żużlową Reprezentacją Polski:

1. Greg Hancock
2. Chris Harris
3. Andreas Jonsson
4. Emil Sajfutdinow
5. Jason Crump
6. Michael Jepsen Jensen
7. Darcy Ward

Redakcja (za: informacja prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com