KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
GRUDZIADZ - wyszukaj wiadomości
103
Mozna uznać, że dzisiejszy dzień należy do grudziądzkiego ZOOleszcz GKM Grudziądz. Najpierw poznaliśmy nowe twarze jakie dołączyły do drużyny, natomiast chwilę później potwierdzono(...)
603
Max Fricke, Gleb Chugunov oraz Mateusz Szczepaniak w przyszłym sezonie będzie bronili barw ZOOleszcz GKM Grudziądz.(...)
161
Za Norbertem Krakowiakiem całkiem przyzwoity start w barwach ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz. Zawodnik z roku na rok notuje co raz to znaczniejszy progres i staje się pewnym punktem zesp(...)
414
Na torze w Ostrowie odbył się dziś egzamin na licencję "Ż" na motocykle o pojemności 250cc oraz 500cc. Egzamin miał się odbyć dzień wcześniej, jednak PZM zdecydował się go przełoży(...)
149
Stadion przy ul. Hallera 4 w Grudziądzu odwiedził były zawodnik ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz, Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku, Billy Hamill. Amerykanin wziął udział w treningu (...)
240
Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku Billy Hamill, czyli legenda klubu z Grudziądza, w czwartek wziął udział w spotkaniu z działaczami klubu oraz treningu juniorów i adeptów nasz(...)
101
Główna Komisja Sportu Żużlowego, wydała nowy komunikat. W tym komunikacie możemy dowiedzieć się o nowym terminie ostatniego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.(...)
451
Prezes ZOOleszcz GKM-u Grudziądz, Marcin Murawski podsumował sezon 2022 opowiadając o kontuzjach w tegorocznych rozgrywkach, występie w U24 Ekstralidze, regularnych treningach szkó(...)
104
Jutro na torze w Częstochowie, miał odbyć się ostatni z czterech finałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, został on jednak przełożony na inny termin.(...)
20
W dniu dzisiejszym rozegrany został 3 finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na torze w Lublinie gospodarze nie okazali się być gościnni i z 39 punktami na koncie odnieśli z(...)
333
Młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa triumfowali w 1 finale DMPJ rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce wywalczyli juniorzy Motoru Lublin, zaś trzecie miejsce przypadło mło(...)
460
Kevin Małkiewicz to kolejny zawodnik GKM-u Grudziądz, który w tym sezonie nabawił się kontuzji. Dla 15-letniego wychowanka grudziądzkiego klubu bardzo źle zakończył się występ w 7 (...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
77
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
0
Wiktor Rafalski już w pierwszej serii startów zakończył rywalizację w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku. Ledwie kilka godzin po tym jak zostało ogłoszone wypożyczenie młod(...)
0
Norbert Krakowiak podsumował sezon 2022 w wykonaniu swoim i swojej drużyny, a także opowiedział o atmosferze w zespole i planach na przyszłoroczne rozgrywki.(...)
72
W poniedziałek (8 sierpnia) rozegrano w Grudziądzu 6. rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach najwięcej punktów wywalczyła drużyna Włókniarza Częstochowa.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na swoim torze Arged Malesę Ostrów Wlkp. 47:43. Grudziądzanie będący pewni utrzymania w lidze musieli mocno się napracować, aby ostatecznie pokonać (...)
161
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)