Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GTM START GNIEZNO - Wiadomości
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe GTM Start Gniezno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze GTM Start Gniezno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
GTM Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Enea Polonia Piła w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
4 tygodnie temu
Jeszcze w piątkowy wieczór zapadła decyzja o odwołaniu meczu 5 rundy 2.ligi żużlowej pomiędzy GTM Start Gniezno a Texom Stal Rzeszów.(...)
1
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze GTM Start Gniezno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Decyzją władz klubu GTM Start Gniezno z dniem wczorajszym zakończona została współpraca z dotychczasowy szkoleniowcem, Adamem Skórnickim.(...)
0
Dzisiejsze spotkanie 2 rundy 2.Ligi żużlowej pomiędzy GTM Start Gniezno a Metalika Recycling Kolejarz Rawicz został odwołany.(...)
206
– Pierwsza liga to miejsce Startu – mówi Jacek Frątczak. Były żużlowy działacz i ekspert, ocenił potencjał zespołu z Gniezna w kontekście walki o 1.ligę.(...)
121
GTM Start Gniezno, kontynuuje budowę skład na sezon 2023. Kolejnym zawodnikiem który podpisał kontrakt jest Sam Masters.(...)
0
Krzysztof Jabłoński ma ważną umowę trenerską z gnieźnieńskim klubem do końca lutego. Od marca prawdopodobnie funkcję tę pełnić będzie inna osoba. (...)
63
Firma Car Gwarant Service s.c. została sponsorem tytularnym Startu Gniezno na sezon 2018. Na podstawie zawartej umowy drużyna z historycznej stolicy Polski w rozgrywkach 1 Ligi Żuż(...)
104
Warunki kontraktu z GTM Start Gniezno uzgodnił Maksymilian Bogdanowicz. Tym samym - obok Norberta Krakowiaka i Damiana Stalkowskiego - będzie to kolejny młodzieżowiec w kadrze pier(...)
157
Przed GTM Start Gniezno pierwszy rok na torach Nice 1. Ligi Żużlowej. Fakt ten wiążę się z większymi nakładami pieniężnymi niż w minionym sezonie. Działaczom klubu z Wrzesińskiej 2(...)
103
GTM Start Gniezno jest bliski zamknięcia składu na sezon 2018. Beniaminek przyszłorocznego pierwszoligowego podwórka po zatrzymaniu zawodników, którzy przyczynili się do awansu ni(...)
87
Norbert Krakowiak, który już pod koniec ubiegłego sezonu reprezentował czerwono-czarne barwy, będzie zdobywał punkty dla klubu z Pierwszej Stolicy na torach Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zarówno drużyna z Gniezna jak i z Lublina powróciła w tym roku na żużlową mapę. Już w przedsezonowych ocenach ekipy te były stawiane w roli faworytów ligi. Jak widać – nie zawiodły(...)
103
Przed żużlowcami GTM Start Gniezno dwa najważniejsze spotkania w sezonie 2017. W niedzielę 10 oraz 17 września odbędą się finały 2. Ligi Żużlowej – ich zwycięzca awansuje do wyższe(...)
82
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy GTM Start pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 57:33 w ramach rewanżowego spotkania półfinałowego 2. Ligi Żużlowej. Najlepszym zawodnikiem gospod(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com