Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GTM START GNIEZNO - Wiadomości
0
Krzysztof Jabłoński ma ważną umowę trenerską z gnieźnieńskim klubem do końca lutego. Od marca prawdopodobnie funkcję tę pełnić będzie inna osoba. (...)
63
Firma Car Gwarant Service s.c. została sponsorem tytularnym Startu Gniezno na sezon 2018. Na podstawie zawartej umowy drużyna z historycznej stolicy Polski w rozgrywkach 1 Ligi Żuż(...)
104
Warunki kontraktu z GTM Start Gniezno uzgodnił Maksymilian Bogdanowicz. Tym samym - obok Norberta Krakowiaka i Damiana Stalkowskiego - będzie to kolejny młodzieżowiec w kadrze pier(...)
157
Przed GTM Start Gniezno pierwszy rok na torach Nice 1. Ligi Żużlowej. Fakt ten wiążę się z większymi nakładami pieniężnymi niż w minionym sezonie. Działaczom klubu z Wrzesińskiej 2(...)
103
GTM Start Gniezno jest bliski zamknięcia składu na sezon 2018. Beniaminek przyszłorocznego pierwszoligowego podwórka po zatrzymaniu zawodników, którzy przyczynili się do awansu ni(...)
87
Norbert Krakowiak, który już pod koniec ubiegłego sezonu reprezentował czerwono-czarne barwy, będzie zdobywał punkty dla klubu z Pierwszej Stolicy na torach Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zarówno drużyna z Gniezna jak i z Lublina powróciła w tym roku na żużlową mapę. Już w przedsezonowych ocenach ekipy te były stawiane w roli faworytów ligi. Jak widać – nie zawiodły(...)
103
Przed żużlowcami GTM Start Gniezno dwa najważniejsze spotkania w sezonie 2017. W niedzielę 10 oraz 17 września odbędą się finały 2. Ligi Żużlowej – ich zwycięzca awansuje do wyższe(...)
82
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy GTM Start pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 57:33 w ramach rewanżowego spotkania półfinałowego 2. Ligi Żużlowej. Najlepszym zawodnikiem gospod(...)
0
Żużlowcy GTM Start Gniezno nie pozostawili złudzeń rywalom z Poznania. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym 2. Ligi Żużlowej czerwono-czarni przed własną publicznością pokonali zdec(...)
104
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 16 kolejki GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Naturalna Medycyna PSŻ Poznań w stosunku 57:33. Prezentujemy P(...)
103
W niedzielne popołudnie dojdzie do rewanżowego pojedynku półfinałowego 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami GTM Startu Gniezno oraz PSŻ Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań. Pierwszy pojed(...)
125
W niedzielę GTM Start wygrał w Poznaniu wyższym rezultatem, niż w rundzie zasadniczej. Pomimo tego, że seniorzy tej drużyny pojechali o wiele słabiej, niż ostatnio, ważne punkty do(...)
0
W niedzielę odbył się pierwszy półfinał z udziałem Naturalna Medycyna PSŻ Poznań i GTM Start Gniezno. Spotkania miało wyrównany przebieg, a na torze nie zabrakło kuriozalnych sytua(...)
0
Występ w trzeciej rundzie cyklu Speedway Best Pairs był dla Mirosława Jabłońskiego debiutem w tych prestiżowych zawodach. Zawodnik Boll Teamu wywalczył na swoim macierzystym torze (...)
37
W pierwszym meczu półfinałowym zespół GTM Start Gniezno pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. W drugich w tym sezonie derbach Wielkopolski na Golęcinie czerwono-czarni triumfowali(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 15 kolejki GTM Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Naturalna Medycyna PSŻ Poznań w stosunku 49:40. Prezentujemy Państ(...)
89
W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałowe w 2. Lidze Żużlowej. Zespół GTM Start Gniezno - lider rundy zasadniczej wyjedzie do Poznania, gdz(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com