Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HSKRZYDLEWSKA ORZEL LODZ - Wiadomości
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 1.Ligi żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrywając w ostatnim biegu 5:1 przechylił szalę zwycięstwa i pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łó(...)
0
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
89
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Ebebe PSŻ Poznań w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
12 miesięcy temu
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, a przede wszystkim padający od kilkunastu godzin deszcz, zaplanowany na niedzielę 16 kwietnia mecz 2. rundy 1. Ligi Żużlowej pomię(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja nowego sezonu żużlowego, który w Łodzi otworzy 6. edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Po raz pierwszy w historii tego wyjątkoweg(...)
0
Szósta edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej otworzy sezon żużlowy w Łodzi. Po raz pierwszy w historii tego wyjątkowego wydarzenia sportowego odbędzie się ono na wiosnę. J(...)
1
Przeglądając dziś najnowsze informacje, natknąłem sie na ciekawą wzmiankę na temat Norberta Krakowiaka...(...)
0
W tym tygodniu w łódzkiej prasie, oraz na portalach sportowych pojawiło się kilka informacji dotyczących KŻ H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Jedne ciekawsze, drugie mniej tak jak to zwyk(...)
20
Jedno z dwóch zaplanowanych pięciodniowych zgrupowań już się rozpoczęło. Zgrupowanie to nie ma charakteru integracyjnego. Odbywa się w Uniejowie. (...)
0
Znamy zarys przedsezonowych przygotowań łódzkiej drużyny. Zapowiadają się one ciekawie, podobnie jak nadchodzący sezon.(...)
15
Trudny sezon 2022. Powrot na szczyt w 2023 roku? Orły i Spartanie.(...)
35
Pierwsza cześć przygotowań do nowego sezonu prowadzona jest obecnie w Studiu Treningu Personalnego Only You &Beauty pod okiem trenera Michała Płachcińskiego. (...)
122
Jakub Jamróg, nowy zawodnik H.Skrzydlewska Orła Łódź mówi, dlaczego zdecydował się na ten klub. Opowiada też o swoich relacjach z prezesem Skrzydlewski i o tym, czego może dokonać (...)
171
Fiński żużlowiec Timo Lahti po raz kolejny powraca do H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Lahti jeździł już w barwach Orła w sezonach 2011 oraz 2016.(...)
101
Kolejny zawodnik dołączył dzisiaj do składu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź na sezon 2023.(...)
124
Mateusz Tonder i Jakub Jamróg zostali nowymi zawodnikami Orła Łódź. Pierwszy z nich ma zastąpić Luke Beckera, a drugi Marcina Nowaka.(...)
102
Tomasz Gapiński postanowił zmienić barwy klubowe i w przyszłym roku startować będzie dla H.Skrzydleska Orzeł Łódź.(...)
540
Niemal miesiąc czasu minął od zakończenia zawodów Drift Masters Grand Prix 2022, które odbyły się na Moto Arenie Łódź. (...)
101
Marek Cieślak będzie w sezonie 2023 trenerem H. Skrzydlewska Orła. O zatrudnieniu byłego trenera kadry mówi główny sponsor łódzkiego klubu Witold Skrzydlewski.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com