Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HUBERT CZERNIAWSKI - Wiadomości
104
Swój ligowy debiut zaliczył mając 17 lat 17 kwietnia 2017 roku w wyjazdowym spotkaniu z Get Well Toruń. Już wówczas wróżono jemu wielką karierę.(...)
1
W rozegranych dzisiaj na torze w Rybniku eliminacjach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski triumfował zawodnik MrGarden GKM-u Grudziądz Kamil Wieczorek. Na drugim miejscu(...)
68
Wczorajszy mecz nie do końca zakończył się szczęśliwie dla gorzowian. Mimo wygranej 54:35 nad ekipą z Torunia, kontuzji nabawił się junior z miasta nad Wartą- Hubert Czerniawski.(...)
860
Ekipa z nad Warty może poszczycić się dość szeroką kadrą juniorską na sezon 2018 obecnie posiada aż 7 młodych żużlowców – 6 Polaków, w tym jeden ze świeżo zdana licencją oraz 19-le(...)
273
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza o godzinie 12 odbyła się ostatnia runda Pucharu Macec. Pogoda w mieście nad Wartą dopisała, kibice z Gorzowa licznie przybyli na stadion. Były to(...)
101
Podczas niedzielnego spotkania na torze w Lesznie zwycięsko z pojedynku wyszli zawodnicy z Gorzowa, którzy pokonali miejscową Fogo Unię 41:49. Dla gorzowian mecz na stadionie im. A(...)
104
Zwycięstwem Michała Gruchalskiego zakończyła się IV runda Nice Cup rozgrywane dzisiaj na torze w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Davisa Kurmis, zaś na najniższym stopniu podium(...)
0
W przyszłą sobotę (30.07.2016 r.) na torze w Lublinie odbędzie się II runda cyklu Nice Cup 2016. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:00.(...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozegrano pierwszą rundę Nice Cup. W zawodach zwyciężył Hubert Czerniawski, przed Kostygowem oraz Szczotką.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com