Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody o Indywidualne Mistrzostwa Polski trafiały z automatu do Drużynowego Mistrza Polski. Od przyszłego roku ma się to zmienić.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HUBERT LEGOWIK - Wiadomości
1461
RTŻ Rzeszów w połowie trwania okienka transferowego ruszyło z kontraktowaniem zawodników. Jako pierwszym kontrakt podpisał nowy nabytek, Hubert Łęgowik. Kolejne dwa to przedłuż(...)
18
Hubert Łęgowik zdecydował się przedłużyć kontrakt z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Dla wychowanka częstochowskiego Włókniarza będzie to trzeci sezon spędzony w barwach opolskiego klub(...)
337
Za nami pierwsze mecze półfinałowe w 2.Lidze żużlowej. Opolski Kolejarz odniósł zwycięstwo, lecz nie na tyle przekonywujące co powoduje, że w Poznaniu zobaczymy ciekawe i zapewne e(...)
59
Klęską gospodarzy zakończył się hit 13 rundy w 2.Lidze żużlowej, w którym to OK Bedmet Kolejarz Opole podejmował u siebie Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Goście z Bydgoszczy wygrali w(...)
0
Zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Opolu został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Hubert Łęgowik.(...)
0
Oskar Polis oraz Hubert Łęgowik będą nadal reprezentować barwy Kolejarza Opole w sezonie 2019.(...)
18
W niedzielne popołudnie żużlowcy z Poznania ulegli na Golęcinie ekipie prowadzonej przez Piotra Żyto w stosunku 43-47. Poniżej prezentujemy, co mieli do powiedzenia przedstawiciele(...)
183
Dwóch wychowanków częstochowskiego Włókniarza: Hubert Łęgowik oraz Oskar Polis w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Stel-Met Kolejarza Opole. (...)
100
Bez Grega Hancocka i Chrisa Holdera wystartują w niedzielnym punktowanym treningu z gdańskim 'Wybrzeżem", toruńscy żużlowcy. (...)
1
Wygraną Huberta Łęgowika zakończyły się obfitujące w dużą ilość upadków, XIV Mistrzostwach Torunia w żużlu na lodzie. Na drugim miejscu w biegu finałowym przyjechał Adrian Bialk, (...)
87
Klub znad Bałtyku jako pierwszy przedstawił swój kompletny skład na rok 2017. Uczynił to za pośrednictwem transmisji na żywo w portalu Facebook, dzięki której fani z całej Polski m(...)
124
Póki co, w częstochowskim klubie transferowa posucha. Na SGP Arena cały czas szukani są zawodnicy, którzy będą decydować o sile klubu spod Jasnej Góry w sezonie 2017. Rynek dobryc(...)
4
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa nie miał najmniejszych problemów w niedzielnym spotkaniu z Polonią Bydgoszcz. "Gryfy" uległy "Lwom" aż 66:24.(...)
1
Hubert Łęgowik w niedzielnym spotkaniu Eko-Dir Włókniarza Częstochowa z KSM Krosno pokazał się z bardzo dobrej strony i wywalczył dla "Lwów" 12 punktów. To już drugi udany występ "(...)
1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa w pierwszym w tym sezonie spotkaniu przed własną publicznością pokonali drużynę KSM Krosno 59:31. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Thomas (...)
62
W dniu dzisiejszym Hubert Łęgowik podpisał roczny kontrakt ze swoim macierzystym klubem, Włókniarzem Częstochowa. 21- latek powraca po rocznym wypożyczeniu w GKM-ie Grudziądz. (...)
31
W minioną niedzielę, 4 października, rozegrano prawdopodobnie ostatnie w tym roku zawody żużlowe, których na częstochowskim torze było naprawdę sporo.(...)
0
Hubert Łęgowik to jeden z juniorów MRGARDEN GKM Grudziądz. Podczas ostatniego spotkania rozgrywanego na Hallera 4 Hubert zdołał wywalczyć tylko jedno ,,oczko". (...)
0
Drużyna Hawi Racing Team nie pozwoliła żadnej innej drużynie na zwycięstwo na swoim torze. Mimo wcześniejszych skoków z drugiego na trzecie i z trzeciego na drugie miejsce, opolscy(...)
0
Łęgowika czeka operacja barku. Czy w związku z tym pojedzie 5 kwietnia podczas meczu z Unią Tarnów? (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com