Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HUBERT LEGOWIK - Wiadomości
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig EF Serwis Mercedes-Benz Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej - Piła. Zwycięzcą turnieju został Oskar Polis. Za nim uplasowali się T(...)
102
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Ligowe zmagania na polskich torach trwają, przed nami kolejny weekend z żużlem, jednak nasza drużyna tym razem nie odbędzie meczu ligowego. Przypomnijmy bowiem, że spotkanie z Unią(...)
104
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
213
Hubert Łęgowik postanowił przedłużyć o kolejny rok kontrakt ze 7R Stolaro Stal Rzeszów.(...)
1461
RTŻ Rzeszów w połowie trwania okienka transferowego ruszyło z kontraktowaniem zawodników. Jako pierwszym kontrakt podpisał nowy nabytek, Hubert Łęgowik. Kolejne dwa to przedłuż(...)
18
Hubert Łęgowik zdecydował się przedłużyć kontrakt z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Dla wychowanka częstochowskiego Włókniarza będzie to trzeci sezon spędzony w barwach opolskiego klub(...)
337
Za nami pierwsze mecze półfinałowe w 2.Lidze żużlowej. Opolski Kolejarz odniósł zwycięstwo, lecz nie na tyle przekonywujące co powoduje, że w Poznaniu zobaczymy ciekawe i zapewne e(...)
59
Klęską gospodarzy zakończył się hit 13 rundy w 2.Lidze żużlowej, w którym to OK Bedmet Kolejarz Opole podejmował u siebie Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Goście z Bydgoszczy wygrali w(...)
0
Zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Opolu został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Hubert Łęgowik.(...)
0
Oskar Polis oraz Hubert Łęgowik będą nadal reprezentować barwy Kolejarza Opole w sezonie 2019.(...)
18
W niedzielne popołudnie żużlowcy z Poznania ulegli na Golęcinie ekipie prowadzonej przez Piotra Żyto w stosunku 43-47. Poniżej prezentujemy, co mieli do powiedzenia przedstawiciele(...)
183
Dwóch wychowanków częstochowskiego Włókniarza: Hubert Łęgowik oraz Oskar Polis w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Stel-Met Kolejarza Opole. (...)
100
Bez Grega Hancocka i Chrisa Holdera wystartują w niedzielnym punktowanym treningu z gdańskim 'Wybrzeżem", toruńscy żużlowcy. (...)
1
Wygraną Huberta Łęgowika zakończyły się obfitujące w dużą ilość upadków, XIV Mistrzostwach Torunia w żużlu na lodzie. Na drugim miejscu w biegu finałowym przyjechał Adrian Bialk, (...)
87
Klub znad Bałtyku jako pierwszy przedstawił swój kompletny skład na rok 2017. Uczynił to za pośrednictwem transmisji na żywo w portalu Facebook, dzięki której fani z całej Polski m(...)
124
Póki co, w częstochowskim klubie transferowa posucha. Na SGP Arena cały czas szukani są zawodnicy, którzy będą decydować o sile klubu spod Jasnej Góry w sezonie 2017. Rynek dobryc(...)
4
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa nie miał najmniejszych problemów w niedzielnym spotkaniu z Polonią Bydgoszcz. "Gryfy" uległy "Lwom" aż 66:24.(...)
1
Hubert Łęgowik w niedzielnym spotkaniu Eko-Dir Włókniarza Częstochowa z KSM Krosno pokazał się z bardzo dobrej strony i wywalczył dla "Lwów" 12 punktów. To już drugi udany występ "(...)
1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa w pierwszym w tym sezonie spotkaniu przed własną publicznością pokonali drużynę KSM Krosno 59:31. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Thomas (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com