Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
1/4 IMP - Opole: Wygrana Dominika Kubery
 05.06.2019 21:11
Zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Opolu został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Hubert Łęgowik.

Wyniki
1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) (3, 3, 2, 2, 3) 13
2. Przemysław Pawlicki (MrGarden GKM Grudziądz) (2, 3, 3, 3, 2) 13
3. Hubert Łęgowik (OK Bedmet Kolejarz Opole) (3, 1, 2, 3, 3) 12
4. Michał Szczepaniak (OK Bedmet Kolejarz Opole) (2, 2, 2, 3, 3) 12

5. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) (3, 0, 2, 2, 2) 9

6. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) (3, 3, 1, 1, 1) 9
7. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp)(2, 1, 1, 3, 2) 9
8. Mateusz Szczepaniak (PGG ROW Rybnik) (1, 2, 3, 1, 2) 9

*****************************************************
9. Rafał Karczmarz (Truly.work Stal Gorzów) (1, 2, 0, 2, 3) 8
10. Arkadiusz Pawlak (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (0, 3, 0, 2, 1) 6
11. Zbigniew Suchecki (PGG ROW Rybnik) (2, 1, 3, 0, 0) 6
12. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz)  (1, 2, 1, 1, 1) 6

13. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole) (u/w, 1, 3, d, 1) 5

14. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń) (1, 0, 0, 1, 0) 2

15. Kamil Wieczorek (MrGarden GKM Grudziądz) (0, 0, 1, 0, -) 1


Bieg po biegu
1. Hubert Łęgowik, Michał Szczepaniak, Mateusz Szczepaniak, Oskar Polis (u/w)
2. Adrian Gała, Tomasz Gapiński, Damian Baliński, Kamil Wieczorek
3. Daniel Kaczmarek, Zbigniew Suchecki, Maksymilian Bogdanowicz 
4. Dominik Kubera, Przemysław Pawlicki, Rafał Karczmarz, Arkadiusz Pawlak 
5. Dominik Kubera, Michał Szczepaniak, Tomasz Gapiński, Daniel Kaczmarek 
6. Adrian Gała, Rafał Karczmarz, Hubert Łęgowik 
7. Przemysław Pawlicki, Mateusz Szczepaniak, Zbigniew Suchecki, Kamil Wieczorek 
8. Arkadiusz Pawlak, Damian Baliński, Oskar Polis, Maksymilian Bogdanowicz 
9. Zbigniew Suchecki, Michał Szczepaniak, Adrian Gała, Arkadiusz Pawlak 
10. Przemysław Pawlicki, Hubert Łęgowik, Tomasz Gapiński, Maksymilian Bogdanowicz 
11. Mateusz Szczepaniak, Daniel Kaczmarek, Damian Baliński, Rafał Karczmarz 
12. Oskar Polis, Dominik Kubera, Kamil Wieczorek 
13. Michał Szczepaniak, Rafał Karczmarz, Maksymilian Bogdanowicz, Kamil Wieczorek 
14. Hubert Łęgowik, Dominik Kubera, Damian Baliński, Zbigniew Suchecki 
15. Tomasz Gapiński, Arkadiusz Pawlak, Mateusz Szczepaniak 
16. Przemysław Pawlicki, Daniel Kaczmarek, Adrian Gała, Oskar Polis (d)
17. Michał Szczepaniak, Przemysław Pawlicki, Damian Baliński 
18. Hubert Łęgowik, Daniel Kaczmarek, Arkadiusz Pawlak 
19. Dominik Kubera, Mateusz Szczepaniak, Adrian Gała, Maksymilian Bogdanowicz
20. Rafał Karczmarz, Tomasz Gapiński, Oskar Polis, Zbigniew Suchecki 


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com