Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ILJA CZALOW - Wiadomości
105
Ilja Czałow podpisał kontrakt z Jaskółkami!(...)
208
Skład nabiera kolorytu!(...)
0
W rosyjskim Bałakowo rozegrano dzisiaj przełożony z czwartku półfinał cyklu Speedway European Championship. W zawodach triumfował Ilja Czałow, który w biegu finałowym pozostawił w (...)
103
Włodarze klubu KSM Krosno zaprezentowali kolejnego zawodnika, którzy w sezonie 2017 będzie ścigać się w żółto-czerwonych-czarnych barwach W poniedziałek poinformowano, że kontrakte(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie podała, iż Motocyklowa Federacja Rosji poinformowała, iż siedmiu Rosyjskim zawodnikom skończyła się zgoda na starty w Polsc(...)
1
Siedmiu Rosyjskich zawodników zostało zawieszonych za odmowę startu w Drużynowym Pucharze Świata! Taką decyzję podjęła FIM.(...)
0
Wześniejsze deklaracje o pozostaniu zawodnika w rybnickim klubie okazały się prawdą. Czałow przedłużył kontrakt.(...)
0
W poniedziałek w Rybniku przedstawiono trzech nowych zawodników ŻKS ROW-u. Do rybnickiej drużyny dołączyli Troy Batchelor, Sebastian Ułamek i Damian Baliński.(...)
0
1 maja w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się mecz Polska ? Rosja. Stawka tego meczu zapowiada się bardzo ciekawie. W dniu dzisiejszym start w tym pojedynku potwierdził Jarosław Ham(...)
0
Dzisiejszego dnia z rybnickim zespołem kontrakty podpisało aż trzech zawodników. Są to Niemiec Christian Hefenbrock i młodzi Rosjanie - Ilja Czałow i Wiktor Kułakow. Cała trójka po(...)
0
Rośnie kadra zawodnicza w ŻKS Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Nowymi zawodnikami zostali Denis Gizatulin, który podpisał roczny kontrakt, oraz Ilja Czałow, który parafował umowę na o(...)
0
Ilja Czałow jest 16 letnim żużlowcem z Rosji, który w Polsce ma podpisany kontrakt ze Śląskiem Świętochłowice. Z racji na to, iż drużyna ta nie startuje w lidze, rosyjski młodzieżo(...)
0
Młody zawodnik Lechmy Poznań - Ilja Czałow, zwyciężył w dzisiejszym finale Indywidualnych Mistrzostw Rosji Juniorów. Skład podium uzupełnili Wadim Tarasenko oraz drugi z przedstawi(...)
0
Jak wspomnieliśmy w jednym z poprzednich newsów, na dzisiejszym treningu w poznańskim Lasku Golęcińskim miał zjawić się młody rosyjski talent Ilja Czałow. Szesnastolatek wywarł poz(...)
0
Andriej Kudriaszow to jeden z nowych nabytków GTŻ-u Grudziądz. 19-letni Rosjanin w ubiegłym roku reprezentował barwy Wandy Kraków i w II lidze spisywał się na tyle dobrze, że trafi(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com