KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
IME - Wiadomości
0
W sobotę w słoweńskim Krsko odbył się trzeci finał indywidualnych mistrzostw Europy. Z kompletem punktów wygrał go Andriej Karpow. Drugi był Andriej Lebiediew, zaś trzeci Ales Drym(...)
0
Na torze w Słoweńskim Krsko rozegrany zostanie finał nr. 3 Indywidualnych Mistrzostw Europy. W cyklu jak dotąd prowadzi Czech Ales Dryml z 28 punktami. W zawodach z dwoma dzikimi (...)
0
W rozegranym dzisiaj drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Europy w Daugavpils triumfował zawodnik występujący z dzika kartą Rosjanin Grigorij Łaguta, który w biegu dodatkowym wy(...)
0
O godzinie 17:00 na torze w łotewskim Daugavpils rozegrany zostanie drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Po pierwszym finale rozegranym na torze w Rawiczu w klasyfikacji g(...)
0
Jutro na torze drugoligowego Kolejarza Rawag Rawicz rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Początek zawodów zaplanowano na godz. 17:00, a z zawodników reprezent(...)
0
Zwycięstwem Michała Szczepaniaka w biegu dodatkowym zakończył się Challenge Indywidualnych Mistrzostw Europy w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce przypadło Czechowi Tomasowi Such(...)
0
Dzisiaj na torze w niemieckim Stralsund rozegranie zostanie Challenge Indywidualnych Mistrzostw Europy. Wśród szesnastu zawodników chcących awansować do rozgrywek finałowych, nasz (...)
0
18 sierpnia w Ostrowie WLKP. odbyć się miał pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Jak się dowiadujemy ostrowski organizator zrezygnował z przeprowadzenia imprezy i przen(...)
0
Zwycięstwem Martina Vaculika zakończył się półfinał na torze w Żarnovicy. Słowacki zawodnik z kompletem punktów pokonał drugiego Wiktor Gołubowskijego i trzeciego reprezentanta Pol(...)
0
Na torze w słowackiej Żarnovicy rozegrany zostanie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy, z którego awans do rozgrywek Challenge uzyska najlepsza szóstka. W zawodach tych bierz(...)
0
Dzisiaj w ukraińskim Równem rozegrany zostanie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Początek zawodów godz. 17:15.(...)
0
Zwycięstwem Andrieja Karpova zakończył się pierwszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w węgierskim Debreczynie. Ukrainiec zdobył 13 pkt. Drugie miejsce zajął po wygraniu bi(...)
0
Dzisiaj w węgierskiej miejscowości Debreczyn o godz. 16:00 rozegrany zostanie I półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
0
W najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Wschodniej w Opolu rozegrany zostanie Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu. Do stolicy Opolszczyzny zjadą zawodnicy z kilku (...)
0
Dzisiaj na torze w Równem odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Najlepszym zawodnikiem okazał się po biegu dodatkowym Rosjanin Grigorij Laguta, który pokonał Tomasza Ga(...)
0
Tomasy Gapiński z Polonii Bydgoszcz wygrał rozegrany wczoraj na torze Kolejarza Opole półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. "Gapa" zdobył 14 punktów. Drugi był Michał Mitko - (...)
0
W cieniu Grand Prix Europy w Lesznie zainaugurowano rozgrywki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. W sobotę w Stralsund rozegrano pierwszą Rundę Kwalifikacyjną. Niemieck(...)