KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
IMEJ - Wiadomości
1
Rok temu tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów wywalczył Vaclav Milik. Złoty medal zdobył na wówczas swoim domowym torze w Rybniku. Obecnie sympatycznego Vacka nie zobaczymy(...)
0
Andreas Thomsen wygrał dzisiaj w duńskim Brovst 3. półfinał do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Drugie miejsce po porażce w biegu dodatkowym o pierwsze miejsce przypadło (...)
0
Półfinałowy turniej o Indywidualne Mistrzostwa Europy w Debreczynie został przerwany z powodu opadów deszczu. Zawodnikom udało się odjechać zaledwie dwa biegi.(...)
0
Szwedzi mogą w eliminacjach do IMŚJ wystawić czterech zawodników. Wiemy już którzy szwedzcy młodzieżowcy pojadą w poszczególnych turniejach pod koniec maja. Czterej juniorzy ze Szw(...)
0
Dzisiaj na grudziądzkim torze odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, których zadaniem było wyłonienie sześciu najlepszych młodych zawodników. Wygrał Ka(...)
0
W Grudziądzu odbyły się dzisiaj eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Dominik Kubera nie zaliczy tych zawodów do udanych.(...)
0
Wczoraj na torze w Grudziądzu został rozegrany sparing z Polonią Bydgoszcz, dziś zaś czas na zawody młodzieżowe. Kibice z Grudziądza nie mogą zatem narzekać na brak warkotu maszyn (...)
0
Miesiąc maj w węgierskim Debreczynie będzie miesiącem w którym rozegrane zostaną dwie ciekawe imprezy żużlowe formatu europejskiego. Najpierw 1 maja odbędzie się runda eliminacyjna(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanego w Rybniku. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterów portalu zuzelend.com, M(...)
0
Vaclav Milik został mistrzem Europy juniorów pokonując w sobotę Kacpra Worynę oraz Andrzeja Lebiediewa. To największy sukces Czecha w karierze.(...)
0
Informujemy, że zaplanowany na godzinę 11.00 trening przed finałem Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów został odwołany. Zawody na chwilę obecną są niezagrożone.(...)
0
W sobotę 27 września o godzinie 17:00 na torze w Rybniku rozpocznie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. W zawodach weźmie udział czterech Polaków.(...)
0
Brytyjczyk Ben Barker został zatwierdzony do startów w zespole Victorii Piła, spotkanie MDM Komputery ŻKS Ostrovia z Kolejarzem Opole przełoŻone z 10 na 23 sierpnia, obsada sędziow(...)
0
Kilkadziesiąt minut temu zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w czeskich Pardubicach. Zwycięzcą okazał się Andrzej Lebiediew z Łotwy, który wyprzedził d(...)
0
Dzisiaj w Częstochowie rozegrany został finał krajowych eliminacji IMEJ. Awans do półfinałów IMEJ z tych zawodów uzyskiwało pięciu zawodników. Zwyciężył junior toruńskiego Unibaxu,(...)
0
Dzisiaj w Guestrow rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. W zawodach wzięło udział trzech zawodników z Polski: Paweł Przedpełski, Artur Czaja oraz Hubert(...)
0
Rewelacyjny junior Unibaxu Toruń - Paweł Przedpełski - już dziś wieczorem stanie do walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów. Uznawany za największe odkrycie bieżącego (...)
0
Andrej Lebiediew nie dał szans rywalom i z kompletem punktów zwyciężył w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanym na torze w Pile. Pozostałe miejsca na podiu(...)
0
Już w najbliższą sobotę na torze w Pile odbędzie się jeden z półfinałów juniorskiego czempionatu na Starym Kontynencie. W zawodach wystąpi czterech Polaków. Kibice zobaczą również (...)
0
O godzinie 15:00 w najbliższą sobotę pilski tor gościć będzie półfinalistów Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. O godzinie 10:00 tego samego dnia planowany jest oficjalny tr(...)