Jason Doyle triumfował w PGE IMME im. Z.Plecha, które rozegrano na MotoArenie w Toruniu. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Bartosz Zmarzlik.(...)
104
Już w najbliższy piątkowy wieczór, będziemy świadkami batalii na Toruńskiej MotoArenie. PGE IMME, tym razem zagości w Grodzie Kopernika i będzie to już ósma odsłona tej niezwykłej (...)
0
Dzisiaj podczas Magazynu PGE Ekstraligi poznamy ostatniego uczestnika Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi, które zaplanowano na 15 sierpnia w Toruniu. Tytułu sprz(...)
30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig PGE IMME - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Martin Vaculik oraz Jason Doyle(...)
411
W piątek odbędą się dwie niezwykle ciekawe imprezy. Na torze w Gdańsku odbędą się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Z kolei w Manchesterze nasza reprezentacja będ(...)
1
W najbliższy piątek nad morze zawitają zawodnicy ze ścisłej czołówki PGE Ekstraligi, by walczyć w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi. (...)
1
Dzisiejszego popołudnia w Gdańsku, podczas specjalnej konferencji prasowej poznaliśmy nazwisko ostatniego żużlowca, który powalczy w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach E(...)
8
12 lipca o godzinie 19 w Gdańsku odbędą się PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. W ich obsadzie nastąpiły dwie zmiany.(...)
24
Już 12 lipca o godzinie 19 na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędzie się tegoroczne zmaganie o tytuł Mistrza Najlepszej Żużlowej Ligii Świata. Dziś zarząd PGE Ekstr(...)
21
Warto zaznaczyć ją w tegorocznym kalendarzu imprez żużlowych.(...)
150
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
76
Leon Madsen wygrał w rozegranych dzisiaj na torze w Gdańsku Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzotwach Ekstraligi. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, natomiast trzecie Bartosz Z(...)
0
14 sierpnia odbędzie się kolejna edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Z dziką kartą w zawodach pojedzie wychowanek Wybrzeża Gdańsk, a także obrońca tyt(...)
411
Dzisiaj poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy wezmą udział w tegorocznej, czwartej już w historii edycji PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Zawody podobni(...)
110
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się niedzielne Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Na gdańskim torze drugie miejsce zajął Grigorij Laguta, trzeci był Pio(...)
0
W środę ustalony został nowy termin PGE Indywidualnych Mistrzostw Ekstraligi w Gdańsku. Zawody, które nie odbyły się, z powodu przełożonego na 14 sierpnia - Grand Prix Szwecji, odb(...)
103
8 lat temu
Ze względu na przełożenie sobotniej rundy Speedway Grand Prix w Malilli na niedzielę (14.08.2016) zawody PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które miały zostać (...)
0
14 sierpnia na obiekcie w Gdańsku rozegrane zostaną PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. (...)
0
14 sierpnia w Gdańsku odbędą się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Wczoraj podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej poznaliśmy dziką kartę na sierpn(...)
7
Znamy już nazwisko zawodnika, który otrzyma dziką kartę na Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Europy.(...)