Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Jason Doyle wygrywa PGE IMME im. Z.Plecha -Toruń! (wyniki)
 19.06.2021 8:15
Jason Doyle triumfował w PGE IMME im. Z.Plecha, które rozegrano na MotoArenie w Toruniu. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Bartosz Zmarzlik.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki
1. Jason Doyle (Fogo Unia Leszno) (0, 3, 3, 3, 2) 11 - I miejsce w biegu finałowym
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) (3, 0, 1, 3, 1) 8 - II miejsce w biegu finałowym

3. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) (3, 1, 3, 3, 2) 12 - III miejsce w biegu finałowym

4. Nicki Pedersen (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)  (1, 2, 2, 2, 1) 8 - IV miejsce w biegu finałowym

5. Mikkel Michelsen (Motor Lublin) (2, 2, 2, 2, 3) 11

6. Artem Łaguta (Betard Sparta Wrocław) (1, 2, 3, 1, 3) 10
7. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa) (2, 3, 2, 1, 2) 10
8. Jack Holder (eWinner Apator Toruń) (2, 1, 3, 2, 1) 9
9. Paweł Przedpełski (eWinner Apator Toruń) (3, 1, 2, 0, 3) 9
10. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno) (1, 3, 1, 1, 3) 9
11. Martin Vaculik (Moje Bermudy Stal Gorzów) (2, 0, 0, 3, 1) 6
12. Patryk Dudek (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra) (d, 3, 1, 0, 2) 6
13. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) (3, d, d) 3
14. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów) (0, 1, 2, 0, 0) 3
15. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) (1, 1, 0, 1, w) 3
16. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Lublin) (0, 2, 0, 0, d) 2
17. Leon Madsen (Eltrox Włókniarz Częstochowa) (0) 0 



Bieg po biegu
1. Paweł Przedpełski, Jack Holder, Mateusz Cierniak, Patryk Dudek
2. Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Artem Łaguta, Jason Doyle
3. Tai Woffinden, Mikkel Michelsen, Nicki Pedersen, Krzysztof Lewandowski
4. Janusz Kołodziej, Jakub Miśkowiak , Emil Sajfutdinow, Leon Madsen
5. Jakub Miśkowiak , Mikkel Michelsen, Paweł Przedpełski, Martin Vaculik
6. Emil Sajfutdinow, Artem Łaguta, Jack Holder, Tai Woffinden
7. Jason Doyle, Krzysztof Lewandowski, Mateusz Cierniak, Janusz Kołodziej
8. Patryk Dudek, Nicki Pedersen, Bartosz Zmarzlik, Wiktor Jasiński
9. Artem Łaguta, Paweł Przedpełski, Wiktor Jasiński, Krzysztof Lewandowski
10. Jack Holder, Nicki Pedersen, Janusz Kołodziej, Martin Vaculik
11. Bartosz Zmarzlik, Mikkel Michelsen, Emil Sajfutdinow, Mateusz Cierniak
12. Jason Doyle, Jakub Miśkowiak , Patryk Dudek, Tai Woffinden
13. Jason Doyle, Nicki Pedersen, Emil Sajfutdinow, Paweł Przedpełski
14. Bartosz Zmarzlik, Jack Holder, Jakub Miśkowiak , Krzysztof Lewandowski
15. Martin Vaculik, Wiktor Jasiński, Mateusz Cierniak
16. Janusz Kołodziej, Mikkel Michelsen, Artem Łaguta, Patryk Dudek
17. Paweł Przedpełski, Bartosz Zmarzlik, Janusz Kołodziej, Wiktor Jasiński
18. Mikkel Michelsen, Jason Doyle, Jack Holder, Wiktor Jasiński
19. Artem Łaguta, Jakub Miśkowiak , Nicki Pedersen, Mateusz Cierniak
20. Emil Sajfutdinow, Patryk Dudek, Martin Vaculik, Krzysztof Lewandowski (d)

 

Biegi półfinałowe:
21. Janusz Kołodziej, Mikkel Michelsen, Jack Holder, Paweł Przedpełski
22. Nicki Pedersen, Artem Łaguta, Jakub Miśkowiak , Emil Sajfutdinow

 

Bieg finałowy:
23. Jason Doyle, Janusz Kołodziej, Bartosz Zmarzlik, Nicki Pedersen (w)


Pełny raport z turnieju - Kliknij

 

Brak opisu.

Beata Burdzy (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (103)
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
2. Runda kwalifikacyjna eliminacji do GP - Glasgow 19.06.2021
1. Lewis Kerr (Wielka Brytania)
2. Steven Goret (Francja)
3. Broc Nicol (USA)
4. Bradley Wilson-Dean (Nowa Zelandia)
5. Charles Wright (Wielka Brytania)
6. miejsce do obsadzenia (Argentyna)
7. Nicolai Klindt (Dania)
8. Tero Aarnio (Finlandia)
9. Tobiasz Musielak (Polska)
10. Erik Riss (Niemcy)
11. Chris Holder (Australia)
12. Daniel Bewley (Wielka Brytania)
13. Max Ruml (USA)
14. Lasse Fredriksen (Norwegia)
15. Rasmus Jensen (Dania)
16. Jaimon Lidsey (Australia)
W Glasgow pod 6 będzie Stachyra potwierdzone info.
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
bieg 7,9, 13 chyba, ze z taktyka wjedzie ;p
yhm
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
no chlop mnie zszokowal
i pieknie jechal
sylwetka super
jada super
Tak
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Baliński zdolny
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
zaintrygowales mnie tym bowsem az zobacze
bieg 7,9, 13 chyba, ze z taktyka wjedzie ;p
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
zaintrygowales mnie tym bowsem az zobacze
no name kangur a taki debiut
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
zaintrygowales mnie tym bowsem az zobacze
no chlop mnie zszokowal
i pieknie jechal
sylwetka super
jada super
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
mnie juz tylko interesuje Bowes bo to szok
zaintrygowales mnie tym bowsem az zobacze
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Ciekawe czy nasze asy wygrają w Wittstock bez Mastersa i Ellisa .
nie jak niemcy pojada skladem normlanym
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
to dzis przed nami
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com