Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - Wiadomości
9
Podczas niedzielnych zawodów CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno nie zobaczymy Piotra Pawlickiego. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zmaga się z kontuzją odniesioną podczas ostatnieg(...)
110
Maciej Janowski podczas wczorajszego biegu finałowego 2 Finału Canal+ online IMP na torze w Krośnie nieszczęśliwie upadł, w konsekwencji czego opuścił tor w karetce.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)
0
Za nami pierwszy turniej finałowy Canal + Online IMP 2022 w Grudziądzu. Co wiemy po tym turnieju? Czy warto było rozbijać turniej na 3 części? Czy faktycznie jest trzy razy więcej (...)
0
Stadion Miejski w Rzeszowie będzie ostatnim przystankiem na drodze po tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
175
Janusz Kołodziej w niedzielny wieczór wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Zawodnik w finałowym starciu pokonał Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego oraz Piotra Pawlic(...)
21
W niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Lesznie najlepszy okazał się Janusz Kołodziej, który w biegu finał(...)
510
Historia Indywidualnych Mistrzostw Polski sięga początków żużla w Polsce. Finałowe starcie odbywa się co roku w mieście, które w minionym sezonie zdobyło Drużynowe Mistrzostwo Pols(...)
28
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałkowe popołudnie w leszczyńskim Ratuszu wylosowano nu(...)
101
W czwartek na torze w Krośnie oraz Rawiczu odbędą się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dzień później na torze w Poznaniu oraz Gnieźnie zawodnicy powalczą o awans do p(...)
0
Maciej Janowski, Indywidualny Mistrz Polski 2015 - notuje w tym sezonie w większości przypadków fenomenalne występy. Poza drobnymi wpadkami popularny "Magic" jest w stanie pokonać (...)
0
Już w najbliższą niedzielę rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gorzowie. Dziś chcielibyśmy przedstawić żółto-niebieskie miasto naszym czytelnikom. (...)
0
W rozgrywanym w Ostrowie półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski najlepszy okazał się Michał Szczepaniak, zawodnik miejscowej MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovi. Na podium stanęli(...)
0
Po finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w środowisku żużlowym rozgorzała dyskusja na temat malejącej rangi i prestiżu tych rozgrywek. Pojawiały się licze opinie, iż winę za to p(...)
0
Dzisiaj w siedzibie zielonogórskiego klubu odbyło się losowanie numerów startowych na finał Indywidualnych Mistrzostw Polski 2014. (...)
0
Polski Związek Motorowy podał nowe terminy rozegrania turniejów pozaligowych. Prezentujemy je poniżej wraz z listami startowymi eliminacji Złotego Kasku, które już w przyszły wtore(...)
0
Indywidualne Mistrzostwa Polski w tym roku będą przebiegać w mocno okrojonej obsadzie. Z powodu kontuzji nie wystąpi w nich Jarosław Hampel, a dzisiaj podobna informacja pojawiła s(...)
0
Zwycięstwem Mateusza Szczepaniaka zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie. Zawodnik Orła Łódź zdobył 14 punktów, przegrywając jedynie w dwudziestym bie(...)
0
Sensacyjnym zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krakowie został Norbert Kościuch. Zawodnik Lechmy Poznań z kompletem 15 punktów wyprzedził drugiego Sebastiana(...)
0
Robert Miśkowiak z 12 punktami na koncie wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywany na torze w Rawiczu. Tuż za nim uplasowali się Adrian Miedziński oraz Adam Sk(...)