Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Janusz Kołodziej z kompletem zwycięstw zwyciężył rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JACOB THORSSELL - Wiadomości
0
W poniedziałkowe przedpołudnie na stadionie Polonii Bydgoszcz odbyła się konferencja prasowa przed pierwszą rundą Indywidualnych Mistrzostw Europy – Speedway Euro Championship w By(...)
0
Jacob Thorssell obronił tytuł Indywidualnych mistrzostw Szwecji. Zawodnik przyznaje jednak, że celem jest udział w Grand Prix. Thorssell jest postrzegany jako następca Lindgrena i (...)
0
We czwartek odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szwecji, w których zwyciężył Jacob Thorssell. Na swoim torze w Malilli stracił tylko jedno oczko na rzecz późniejszego brązowego med(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
218
Jacob Thorssell złamał rękę, co może wykluczyć go na dłuższy czas. Wstępne diagnozy mówią o dwóch miesiącach przerwy.(...)
367
Jacob Thorssell szósty sezon z rzędu reprezentować będzie w angielskiej SGB Premiership barwy Wilków z Wolverhampton. W sezonie 2016 osiągnął największy sukces drużynowy, zdobył w(...)
126
Jacob Thorssell, wraz z Team Bauhaus, zadebiutuje w cyklu Speedway Best Pairs. Dla Szweda, będą to pierwsze zawody od czasu, kiedy odniósł kontuzję pleców. Thorssell będzie partner(...)
113
Jacob Thorssell w sezonie 2018 będzie miał okazję do współpracy z dobrze mu znanym Adamem Skórnickim. Obaj startowali w brytyjskiej Premiership w drużynie Wolverhampton Wolves. Ter(...)
100
Podczas wczorajszego spotkania półfinałowego angielskiej SGB Premiership pomiędzy Wolverhampton Wolves a Belle Vue Aces, Jacob Thorssell upadł groźnie na tor w skutek czego odniósł(...)
102
Jacob Thorssell otrzymał „dziką kartę” na trzecią rundę Speedway Euro Championship, która 5 sierpnia odbędzie się w szwedzkim Hallstavik. Poznaliśmy również nazwiska rezerwowych na(...)
2
W awizowanym składzie Ekantor.pl Falubazu na czwartkowy pojedynek z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa dojdzie do jednej korekty. W miejsce zawodzącego Andriya Karpova s(...)
0
Do Fredrika Lindgrena w ekipie "Wilków" na sezon 2017 dołącza jego dobry kolega, Jacob Thorssell.(...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
1
Towarzyski turniej Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna" ma być zapowiedzią czekających gnieźnieńskich kibiców ligowych emocji w sezonie 2017. Zawody są swoistym egzamin(...)
106
W niedzielę działacze GTM Start Gniezno ujawnili nazwisko kolejnego zawodnika, który zamyka podstawową stawkę turnieju Hil-Gaz "Back in Town, żużel wraca do Gniezna". Ostatnim ucze(...)
122
13 sierpnia na torze w Malilli odbędzie się kolejna runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Dziką kartę od organizatorów na te zawody otrzymał Peter Ljung.(...)
1
Wolverhampton skompletowało swój zespół na rok 2016 wraz z zakontraktowaniem Jacoba Thorssella i Sama Mastersa.(...)
22
4 listopada doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy Jacobem Thorssellem a klubem z Częstochowy. Szwed jest kolejnym nabytkiem zespołu po Nicolaiu Klindtcie.(...)
0
Jacob Thorssell oraz John Lindman w przyszłym sezonie będą bronić barw Rospiggarny Hallstavik. (...)
0
W ostatnim dniu okienka transferowego Grupa Azoty Unia Tarnów wobec kontuzji Grega Hancocka postanowiła zakontraktować nowego zawodnika, którym jest Szwed, Jacob Thorssell. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com