Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Fredrik Lindgren IM Szwecji. Jacob Thorssell z dziką kartą na SGP Szwecji
 27.06.2023 21:46
Fredrik Lindgren zwyciężył dziś w Mallili w indywidualnych Mistrzostwach Szwecji na żużlu. Doświadczony Szwed przez cały turniej zgubił tylko jeden punkt, drugie miejsce zajął Jacob Thorssell i to on wystartuję w kolejnej rundzie cyklu Speedway Grand Prix, trzeci był Timo Lahti a czwarty Oliver Berntzon.

Dziką kartę na Speedway Grand Prix Szwecji, które podobnie jak dzisiejszy finał rozegrany zostanie na torze w Malilli, otrzymał Jacob Thorssell.

 

 

 

 

 

Wyniki
1. Fredrik Lindgren (3, 3, 3, 2, 3,) 14 - I miejsce w biegu finałowym
2. Jacob Thorssell (3, 3, 2, 3, 3) 14 - II miejsce w biegu finałowym
3. Timo Lahti (3, 2, 1, 3, 2) 11 - III miesce w biegu finałowym

5. Oliver Berntzon (2, 2, 3, 1, 3) 11 - IV miejsce w biegu finałowym
6. Kim Nilsson (1, 1, 2, 3, 3) 10
4. Daniel Henderson (3, 1, 3, 2, 2) 11
7. Casper Henriksson (1, 2, 1, 2, 2) 8
8. Antonio Lindbaeck (0, 3, d, 3, 1) 7
9. Filip Hjelmland (2, 0, 3, 0, 1) 6
10. Jonathan Ejnermark (1, 3, 1, 0, 1) 6
11. Joel Andersson (2, 1, 2, 1, 0) 6
12. Victor Palovaara (1, 2, 0, 2, 0) 5
13. Ludvig Lindgren (2, 0, 1, 1, 1) 5
14. Anton Karlsson (0, 1, 0, 0, 2) 3
15. Jonathan Grahn (0, u, 2, 0, 0) 2
16. Ludvig Selvin (0, w, 0, 1, 0) 1
17. Alexander Liljekvist  NS
18. Sammy Van Dyck   NS


Bieg po biegu
1. Jacob Thorssell , Joel Andersson, Kim Nilsson, Jonathan Grah
2. Daniel Henderson, Ludvig Lindgren, Casper Henriksson, Antonio Lindbaeck 
3. Fredrik Lindgren, Oliver Berntzon, Victor Palovaara , Ludvig Selvin 
4. Timo Lahti, Filip Hjelmland, Jonathan Ejnermark, Anton Karlsson 
5. Jacob Thorssell , Oliver Berntzon, Daniel Henderson, Filip Hjelmland 
6. Jonathan Ejnermark, Casper Henriksson, Joel Andersson, Ludvig Selvin (u/w)
7. Fredrik Lindgren, Timo Lahti, Kim Nilsson, Ludvig Lindgren 
8. Antonio Lindbaeck, Victor Palovaara , Anton Karlsson, Jonathan Grahn (u)
9. Fredrik Lindgren, Jacob Thorssell , Casper Henriksson, Anton Karlsson 
10. Daniel Henderson, Joel Andersson, Timo Lahti, Victor Palovaara 
11. Oliver Berntzon, Kim Nilsson, Jonathan Ejnermark, Antonio Lindbaeck (d)
12. Filip Hjelmland, Jonathan Grahn, Ludvig Lindgren, Ludvig Selvin 
13. Jacob Thorssell , Victor Palovaara , Ludvig Lindgren, Jonathan Ejnermark
14. Antonio Lindbaeck, Fredrik Lindgren, Joel Andersson, Filip Hjelmland 
15. Kim Nilsson, Daniel Henderson, Ludvig Selvin, Anton Karlsson
16. Timo Lahti, Casper Henriksson, Oliver Berntzon, Jonathan Grahn 
17. Jacob Thorssell , Timo Lahti, Antonio Lindbaeck, Ludvig Selvin 
18. Oliver Berntzon, Anton Karlsson, Ludvig Lindgren, Joel Andersson 
19. Kim Nilsson, Casper Henriksson, Filip Hjelmland, Victor Palovaara 
20. Fredrik Lindgren, Daniel Henderson, Jonathan Ejnermark, Jonathan Grahn

 

Bieg barażowy:

21. Timo Lahti, Kim Nilsson, Daniel Henderson, Casper Henriksson


Bieg finałowy:

22.  Fredrik Lindgren, Jacob Thorssell , Timo Lahti, Oliver Berntzon


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Magdalena Kociemba (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com