JAROSLAW HAMPEL - Wiadomości
0
Jak informuje "Przegląd Sportowy" w tym okresie transferowym mogło dojść do prawdziwego hitu. Unibax Toruń drugi raz z rzędu próbował skusić Jarosława Hampela poważnym kontraktem. (...)
0
Napięcia w niedzielnym meczu w Gorzowie poza Troyem Batchelorem w jednym z biegów, nie wytrzymał także zapewniający o swoim spokoju ducha Tomasz Gollob. Kiedy na jego własnym torze(...)
0
Mecz ostatniej szansy dla jeźdźców z pod Jasnej Góry. Nadzieje umiera ostatnia, ale chyba nawet w Częstochowie nie wierzą, że może to się udać. Trzeba jednak pamiętać, że w sporcie(...)
0
Jarosław Hampel nie pozostawił żadnych złudzeń i jako niepokonany wywalczył pierwszy w karierze tytuł mistrza Polski! Po biegu dodatkowym srebro wywalczył Przemysław Pawlicki a brą(...)
0
Wybornym atakiem na ostatnich metrach Jarosław Hampel zaskoczył miejscowego faworyta Andreasa Jonssona i o długość koła wyprzedził go, triumfując w Grand Prix Skandynawii! Drugi ws(...)
0
Czy Tomasz Gollob przełamie fatalną passę w Grand Prix? Dwa ostatnie turnieje to kompletne porażki. Polak skarżył się po zawodach w Terenzano i Malilli, że nie ma na czym jeździć. (...)
0
W sobotnim Grand Prix Włoch, z nie najlepszej strony pokazali się Polacy. Co prawda Jarosław Hampel oraz Janusz Kołodziej awansowali do półfinałów, jednak tam walczyli bardziej mię(...)
0
Trwa właśnie kolejna gala mistrzów sportu połączona z plebiscytem Przeglądu Sportowego. Najważniejsze rozstrzygnięcia dopiero przed nami, lecz już teraz wręczono kilka nagród.(...)
0
Brązowy medalista cyklu Grand Prix 2011 Jarosław Hampel stał się szczęśliwym posiadaczem luksusowego mercedesa CLS. To prezent od poznańskiego dealer niemieckiej marki, firmy Duda (...)
0
Przed nami kolejny sezon żużlowy, jednak wróćmy się jeszcze do roku 2010. Aktualny Mistrz Świata, Tomasz Gollob, zwyciężył w kolejnym konkursie. Zawodnik gorzowskiego klubu tym raz(...)
0
Jarosław Hampel w sezonie 2012 będzie nadal zawodnikiem Unii Leszno. Najlepszy obecnie polski zawodnik zdradził, że zaakceptował wszystkie warunki aneksu finansowego i nie ma żadny(...)
0
Przegląd Sportowy zrobił prognozę zawodników, którzy zarobią najwięcej w sezonie 2011 w Polsce. Królem listy jest Jason Crump, który z kwotą 2,8 mln zł otwiera zestawienie. Powyżej(...)
0
Wicemistrz świata Jarosław Hampel okazał się najskuteczniejszym i najrówniejszym zawodnikiem Speedway Ekstraligi po rundzie zasadniczej. "Mały" w 14 spotkaniach zdobył dla Unii Les(...)
0
Prezentujemy Państwu zdjęcia z treningu leszczyńskiej Unii w chorwackim Gorican. Przypomnijmy, iż mistrzowie Polski przebywają tam od soboty. Autorem zdjęć jest Dragan Visnjic. (...)
0
Tomasz Gollob, który na kilka dni przed ostatnią rundą Grand Prix w Bydgoszczy doznał złamania kości śródstopia, wciąż odczuwa skutki tej kontuzji. Mistrz świata jeszcze nie rozpo(...)
0
Za nami pierwsze, inauguracyjne Grand Prix sezonu 2011. Leszczyńskie zawody były bardzo zagadkowe, ponieważ rozgrywano je na nowych tłumikach, które zdominowały doniesienia w media(...)
0
Szwed Andreas Jonsson okazał się najlepszy w finałowym biegu Grand Prix Polski i wyprzedził Jarosława Hampela, Darcy Warda i Antonio Lindbaecka. Tomasz Gollob w ostatnim biegu rund(...)
0
Siedem lat temu, młodziutki wówczas Jarosław Hampel został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów w szwedzkiej Kumli. Już wtedy prorokowano, że oto narodził się następca Tomasza Go(...)
0
Jarosław Hampel w sobotnich zawodach minimalnie uległ w pojedynku z Andreasem Jonssonem i ostatecznie musi zadowolić się brązowym medalem. "Mały" jest zadowolony z tego osiągnięcia(...)
0
Nie milkną echa po ostatnich fantastycznych występach Jarosława Hampel. Najpierw zawodnik Unii Leszno zajął drugie miejsce w Grand Prix w Pradze, potem wybornie prezentował się zar(...)