Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy terminarz rozgrywek Allsvenskan. Jest to odpowiednik naszej Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JAROSLAW HAMPEL - Wiadomości
10
30 kwietnia zawodami w słoweńskim Krsko, rozpocznie się cykl FIM Speedway Grand Prix, czyli rywalizacja o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Już 14 maja zawody trafią na(...)
8
Kapitan żużlowej reprezentacji Polski, Jarosław Hampel, dochodzi do pełni sprawności po koszmarnym złamaniu kości udowej, której nabawił się podczas półfinału Drużynowego Pucharu (...)
208
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) podpisała umowę na mocy, której firma Team Player Management stanie się przez 10 lat promotorem zawodów FIM World Speedway League. (...)
7
Gwiazda cyklu GP, Maciej Janowski podkreśla, że młodemu polskiemu zespołowi bardzo brakowało "ich kapitana" w tegorocznym DPŚ. Polacy dążą jednak do odzyskania tytułu w Manchesterz(...)
2
Jak żużlowcy spędzają święta? Jarosław Hampel z Falubazu Zielona Góra i Bartosz Zmarzlik z MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów ciężko przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Znale(...)
88
Po zakończeniu sezonu 2015 Jarosław Hampel renegocjował swój kontrakt z klubem spod znaku Myszki Miki. Falubaz potrącił Małemu wynagrodzenie za miniony sezon (brak startów przez ko(...)
5
Zawodnicy, którzy będą startować w przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix 2016 wybrali numery w jakich będą walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W przyszłorocznym cykl(...)
6
Jarosław Hampel po kontuzji której nabawił się podczas półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie do tej pory przechodzi rehabilitacje, zawodnik najprawdopodobniej jeszcze w s(...)
57
BSI w piątek poinformowała o przyznaniu dzikich kart na starty w Speedway Grand Prix w sezonie 2016. Wybór padł na Jarosława Hampela, Andreasa Jonssona, Petera Kildemanda i Antonio(...)
29
Sezon 2015 zapowiadał się obiecująco. Większość zawodników zgłaszała bycie w lepszej formie niż w ubiegłym roku. Niestety w trakcie sezonu, okazało się, że będzie to czas długi i p(...)
10
W minioną sobotę w Australii rozegrano ostatni turniej Grand Prix w tym sezonie. Wiemy już kto zapewnił sobie udział w przyszłorocznym cyklu. Teraz czekamy tylko na to, komu BSI pr(...)
5
Jarosław Hampel w czerwcu podczas półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie doznał skomplikowanego złamania prawego uda. Zawodnik SPAR Falubazu zielona Góra intensywnie ćwicz(...)
19
Jarosław Hampel postanowił nie zmieniać otoczenia w szwedzkiej Elitserien i w kolejnym sezonie nadal będzie zawodnikiem Drużynowego Mistrza Szwecji - Elit Vetlandy. (...)
45
Mijający sezon był bardzo udany dla Fogo Unii Leszno, zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli medal z najcenniejszego kruszcu. Włodarze klubu z Wielkopolski przedłużyli już umowy z Emi(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
41
Żużlowy sezon prawie zakończony, zostały już tylko mecze barażowe, więc nadchodzi czas podsumowań. Dzisiaj przedstawimy siódemkę najlepszych zawodników PGE Ekstraligi w sezonie 201(...)
7
Żużlowa Grand Prix na Friends Arenie odbędzie się po raz trzeci z rzędu. Umowa z BSI na organizację zawodów na tym niezwykle nowoczesnym obiekcie została podpisana na 5 lat w czerw(...)
41
Jesteśmy parę chwil po GP Challenge 2016 w Rybniku i już prowadzi się zagorzałe dyskusje na temat, kto otrzyma stałe dzikie karty na sezon 2016. (...)
0
Jeden z najlepszych polskich żużlowców - Jarosław Hampel był obecny wczoraj w Zielonej Górze, podczas spotkania miejscowego Falubazu ze Spartą Wrocław. Po zawodach nie krył zadowol(...)
0
W najbliższą niedzielę SPAR Falubaz podejmie Betard Spartę Wrocław. Na meczu będzie obecny Jarosław Hampel, który będzie wspierał zielonogórską drużynę.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com