Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JOSH GRAJCZONEK - Wiadomości
182
Na dzisiejszej konferencji prasowej, Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska osób, którzy będą bronić barw Polonii Bydgoszcz w nadchodzących rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
763
Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, które 6 października odbędą się na stadionie przy Sportowej 2. Klub opubl(...)
59
Klęską gospodarzy zakończył się hit 13 rundy w 2.Lidze żużlowej, w którym to OK Bedmet Kolejarz Opole podejmował u siebie Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Goście z Bydgoszczy wygrali w(...)
102
Matt Ford, promotor Poole Pirates, ma nadzieję, że Josh Grajczonek zdoła w 2018 roku przywrócić aurę zwycięstwa na Wimborne Road. (...)
0
Na ostatnim wirażu okresu transferowego poinformowano o zakontraktowaniu na Podkarpaciu dwóch jeźdźców z Antypodów-Davey Watta i Josha Grajczonka.(...)
0
Orzeł zdecydowanie wygrał ze Speedway Wandą Instal Kraków 52:38. Było to historyczne zwycięstwo, ponieważ pierwszy raz po reaktywacji łódzki klub awansował na pozycję lidera zaplec(...)
2
Australijczyk, Josh Grajczonek jest kolejnym zawodnikiem, z którym Speedway Wanda Instal Kraków ustaliła warunki kontraktu w sezonie 2016. 25-latek w nadchodzącym roku oprócz krako(...)
1
Swindon sprowadziło Josha Grajczonka z powrotem do klubu na rok 2016.(...)
1
KMŻ Lublin zakończył budowanie składu na sezon 2015. Ostatnimi zawodnikami, którzy wzmocnili kadrę spadkowicza Nice Polskiej Ligi Żużlowej są Josh Grajczonek i Paweł Staszek.(...)
0
W drugim sobotnim meczu Premier League "Komety" pokonały na własnym obiekcie "Wiedźmy" 47:43.(...)
0
Przed chwilą w niemieckim Neustadt Donau zakończyła się runda kwalifikacyjna indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody, po dodatkowym wyścigu wygrał Polak Patryk Dudek. Dru(...)
0
Australijski młody talent polskiego pochodzenia Josh Grajczonek oraz Łukasz Bojarski to kolejni zawodnicy, którzy podpisali kontrakt na starty w nadchodzącym sezonie z Kolejarzem (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com