Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JOSH GRAJCZONEK - Wiadomości
182
Na dzisiejszej konferencji prasowej, Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska osób, którzy będą bronić barw Polonii Bydgoszcz w nadchodzących rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
763
Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, które 6 października odbędą się na stadionie przy Sportowej 2. Klub opubl(...)
59
Klęską gospodarzy zakończył się hit 13 rundy w 2.Lidze żużlowej, w którym to OK Bedmet Kolejarz Opole podejmował u siebie Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Goście z Bydgoszczy wygrali w(...)
102
Matt Ford, promotor Poole Pirates, ma nadzieję, że Josh Grajczonek zdoła w 2018 roku przywrócić aurę zwycięstwa na Wimborne Road. (...)
0
Na ostatnim wirażu okresu transferowego poinformowano o zakontraktowaniu na Podkarpaciu dwóch jeźdźców z Antypodów-Davey Watta i Josha Grajczonka.(...)
0
Orzeł zdecydowanie wygrał ze Speedway Wandą Instal Kraków 52:38. Było to historyczne zwycięstwo, ponieważ pierwszy raz po reaktywacji łódzki klub awansował na pozycję lidera zaplec(...)
2
Australijczyk, Josh Grajczonek jest kolejnym zawodnikiem, z którym Speedway Wanda Instal Kraków ustaliła warunki kontraktu w sezonie 2016. 25-latek w nadchodzącym roku oprócz krako(...)
1
Swindon sprowadziło Josha Grajczonka z powrotem do klubu na rok 2016.(...)
1
KMŻ Lublin zakończył budowanie składu na sezon 2015. Ostatnimi zawodnikami, którzy wzmocnili kadrę spadkowicza Nice Polskiej Ligi Żużlowej są Josh Grajczonek i Paweł Staszek.(...)
0
W drugim sobotnim meczu Premier League "Komety" pokonały na własnym obiekcie "Wiedźmy" 47:43.(...)
0
Przed chwilą w niemieckim Neustadt Donau zakończyła się runda kwalifikacyjna indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody, po dodatkowym wyścigu wygrał Polak Patryk Dudek. Dru(...)
0
Australijski młody talent polskiego pochodzenia Josh Grajczonek oraz Łukasz Bojarski to kolejni zawodnicy, którzy podpisali kontrakt na starty w nadchodzącym sezonie z Kolejarzem (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com