Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Orzeł Łódź - Speedway Wanda Instal Kraków (wypowiedzi)
 19.06.2016 23:35
Orzeł zdecydowanie wygrał ze Speedway Wandą Instal Kraków 52:38. Było to historyczne zwycięstwo, ponieważ pierwszy raz po reaktywacji łódzki klub awansował na pozycję lidera zaplecza Ekstraligi.

Rohan Tungate (Orzeł Łódź): Zdecydowanie jestem zadwolony ze swojego występu. Znów zaczynam czuć się dobrze w Polsce. Miałem problemy ze startem ale cały czas idę do przodu i czuję się dobrze. Nie odjechałem wszystkim spotkań, ale bycie na szczycie tabeli jest znakomitym uczuciem. Chłopacy pokazali, jak można jeździć, gdy klub jest dobrze zorganizowany i zasługują, by być na górze.

 

Josh Grajczonek (Speedway Wanda Instal Kraków): Po ostatnim meczu czułem się dobrze, ale dzisiaj wynik nie był dobry. Potrzebuję treningów i poukładania spraw. Jest trudno, bo uczę się, jak jeździć na tych torach. Łódzki tor jest dobry. Rzadko ścigam się na długich torach, więc trzeba było spróbować. Nie wszystko działało tak, jakbym chciał. Miałem dobre starty, ale brakowało szybkości na dystansie. Super jest ścigać się z tyloma kolegami z Australii, ale byłoby fajniej, gdybym zdobywał więcej punktów.

 

Timo Lahti (Orzeł Łódź): Czuję się dobrze, było to dobre spotkanie, najlepszy mój mecz w barwach Orła jak na razie. Wszystko idzie nieźle i mam poukładane różne rzeczy. Ostatni bieg mógł być lepszy, ale jest jak jest. Jak na mój drugi mecz w życiu w Łodzi czuję się komfortowo na trasie i nie sądzę, że tor jest zły.

 

Tomasz Gapiński (Orzeł Łódź): Tor się zmienia dla wszystkich. Nie ma znaczenia, czy był inny, bardzo słaba końcówka i jestem bardzo zły, była fatalna. Nie wiem czego nie mogę znaleźć, cały czas męczę się w Łodzi i przywożę inny silnik. Myślę, że będzie lepiej, a tu wszystko działa w drugą stronę. Czeka mnie jeszcze sporo pracy, bo trenuję dużo, ale nie przekłada się to na zdobycze punktowe, jakie bym chciał. Nie mogę wygrać wyścigu w Łodzi, więc coś jest nie tak. 

Sebastian Szałek (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com