Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
KACPER GRZELAK - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Pontus Aspgren, podpisał kontrakt na starty w Allsvenskan, w barwach Ornany Mariestad. Szwed powraca do drużyny po kilku latach przerwy.(...)
0
Drużyna Mistrz Polski, zdecydowała się na kolejny transfer, tymczasem czasowy, ponieważ do Motoru Lublin wypożyczony z Arged Malesa Ostrów, został junior Kacper Grzelak.(...)
142
W sobotę o 15:00 w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. (...)
149
Arged Malesa Ostrów została pierwszym mistrzem U24 Ekstraligi. Podopieczni Kamila Brzozowskiego. Wygrali rewanżowe spotkanie z Agromix Polcopper Unię Leszno, 57-33 a w dwumeczu 108(...)
0
Stal Gorzów pokonał(a) na torze w Ostrowie, Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała Włókniarza Częstochowa 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)