Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Polecamy
Srebrny Kask dla Bartłomieja Kowalskiego
 01.05.2023 20:17
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian Ratajczak oraz Kacper Pludra.

Wyniki
1. Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) (3, 2, 3, 3, 2) 13

3. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) (2, 3, 3, 1, 2) 11 +3

2. Kacper Pludra (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (0, 3, 2, 3, 3) 11 +2
4. Oskar Paluch (ebut.pl Stal Gorzów) (3, 1, 3, 2, t) 9
5. Kacper Grzelak (Platiunum Motor Lublin) (3, 1, 0, 1, 3) 8
6. Krzysztof Sadurski (Cellfast Wilki Krosno) (1, 0, 1, 3, 3) 8
7. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów Wlkp) (0, 2, 1, 2, 3) 8
8. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) (0, 1, 2, 3, 2) 8
9. Mateusz Bartkowiak (ebut.pl Stal Gorzów) (2, 2, 3, 0, 1) 8
10. Denis Zieliński (Cellfast Wilki Krosno) (2, 3, 2, 0, 0) 7
11. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solutions KS Apator Toruń) (1, 2, 2, 1, 1) 7
12. Mateusz Dul (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) (1, 3, 1, 0, 1) 6
13. Kajetan Kupiec (Tauron Włókniarz Częstochowa) (1, 0, 1, 2, 2) 6
14. Michał Curzytek (Enea Falubaz Zielona Góra) (3, 0, 0, 2, 0) 5
15. Franciszek Karczewski (Tauron Włókniarz Częstochowa) (2, 1, 0, 1, 1) 5
16. Karol Żupiński (Ebebe PSŻ Poznań) (0, 0, 0, 0, 0) 0

17. Jakub Poczta (Arged Malesa Ostrów Wlkp) (0) 0


Bieg po biegu
1. Kacper Grzelak, Mateusz Bartkowiak , Krzysztof Lewandowski, Kacper Pludra 
2. Oskar Paluch, Damian Ratajczak, Kajetan Kupiec, Wiktor Przyjemski 
3. Michał Curzytek, Franciszek Karczewski, Krzysztof Sadurski, Jakub Krawczyk
4. Bartłomiej Kowalski, Denis Zieliński, Mateusz Dul, Karol Żupiński
5. Mateusz Dul, Jakub Krawczyk, Kacper Grzelak, Kajetan Kupiec 
6. Damian Ratajczak, Krzysztof Lewandowski, Franciszek Karczewski, Karol Żupiński
7. Kacper Pludra, Bartłomiej Kowalski, Wiktor Przyjemski, Krzysztof Sadurski 
8. Denis Zieliński, Mateusz Bartkowiak , Oskar Paluch, Michał Curzytek 
9. Damian Ratajczak, Denis Zieliński, Krzysztof Sadurski, Kacper Grzelak 
10. Bartłomiej Kowalski, Krzysztof Lewandowski, Kajetan Kupiec, Michał Curzytek
11. Oskar Paluch, Kacper Pludra, Jakub Krawczyk, Karol Żupiński 
12. Mateusz Bartkowiak , Wiktor Przyjemski, Mateusz Dul, Franciszek Karczewski 
13. Wiktor Przyjemski, Michał Curzytek, Kacper Grzelak, Karol Żupiński 
14. Krzysztof Sadurski, Oskar Paluch, Krzysztof Lewandowski, Mateusz Dul 
15. Kacper Pludra, Kajetan Kupiec, Franciszek Karczewski, Denis Zieliński 
16. Bartłomiej Kowalski, Jakub Krawczyk, Damian Ratajczak, Mateusz Bartkowiak 
17. Kacper Grzelak, Bartłomiej Kowalski, Franciszek Karczewski, Jakub Poczta, Oskar Paluch (t)
18. Jakub Krawczyk, Wiktor Przyjemski, Krzysztof Lewandowski, Denis Zieliński 
19. Kacper Pludra, Damian Ratajczak, Mateusz Dul, Michał Curzytek 
20. Krzysztof Sadurski, Kajetan Kupiec, Mateusz Bartkowiak , Karol Żupiński 

 

Bieg dodatkowy o II miejsce:

21. Damian Ratajczak, Kacper Pludra


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com