Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER ROGOWSKI - Wiadomości
0
Kacper Rogowski dzisiaj oficjalnie zakończył karierę żużlowca. Tą smutna decyzję, o której mówiło się już od jakiegoś czasu popularny Roguś podjął wspólnie z działaczami zielonogór(...)
0
Kacper Rogowski został zwycięzcą rozgrywanych w Gorzowie Wlkp. zawodów z cyklu Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski. Drugie miejsce zajął zawodnik gospodarzy Adr(...)
0
Kacper Rogowski pojedzie po raz czwarty w składzie Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia. (...)
0
Kacper Rogowski będzie gościem w składzie Ostrovii, która w niedzielę na wyjeździe podejmie GTŻ Grudziądz. (...)
0
Kacper Rogowski w Lany Poniedziałek startował jako gość w drużynie ŻKS Ostrovia. Jego drużyna minimalnie wygrała z drużyną Lokomotiv Daugavpils a zawodnik Falubazu Zielona Góra zak(...)
0
Rawickie "Niedźwiadki" ponownie skorzystają z możliwości sprowadzenia do swojego zespołu tzw. "gościa". Jest to nowinka, wprowadzano do naszej II ligi wprost z brytyjskiej Elite Le(...)
0
Dziesięciopunktowym zwycięstwem Falubazu Zielona Góra zakończył się pierwszy sparing, który odbył się dzisiaj w Gnieźnie. Wsparty Piotrem Świderskim oraz braćmi Pawlickimi zespół S(...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyła się przedostatnia eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski, która odbyła się dzisiaj w Gnieźn(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com