Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PGE Ekstraliga decyduje się wprowadzić procedury kryzysowe w związku z tym, że podczas meczu PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno jedna z osób obsługi przebywająca w parku maszyn posiadała pozytywny wynik testu COVID-19.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KAROL BARAN - Wiadomości
0
Po bardzo emocjonującym meczu XI kolejki 1 ligi drużyna Orła Łódź pokonała na wyjeździe LW KMŻ Lublin 46:44. Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi. (...)
0
Dopiero w ostatnim biegu zespół Renault Zdunek Wybrzeża zapewnił sobie zwycięstwo w meczu z Lubelskim Węglem KMŻ. Oto, co na pomeczowej konferencji mieli do powiedzenia przedstawic(...)
0
Dwójka Duńczyków - Nicki Pedersen oraz Peter Kildemand podpisali kontrakty na starty w lidze czeskiej. Obydwaj zasilili szeregi zespołu Olymp Praga. Z klubem ze stolicy Czech związ(...)
0
Rośnie kadra zawodnicza w LW KMŻ Lublin. Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się na starty w Lublinie jest Karol Baran, który reprezentuje "Koziołki" od roku 2009. Trenerem Lubl(...)
0
Karol Baran we wczorajszym wygranym przez Lubelski Węgiel KMŻ, spotkaniu swa dobra postawą pokazał kibicom a w szczególności trenerowi Wardzale, że potrafi skutecznie jeździć na pi(...)
0
Karol Baran przedłużył umowę na starty w LW KMŻ Lublin. Zawodnik ten reprezentuje "Koziołki" od sezonu 2009, w którym reaktywowano żużel w Lublinie.(...)
0
Zespół RKM-u ROW Rybnik zdołał odrobić straty z Lublina - 51:39 - zwyciężając na własnym obiekcie 58:30 i zapewnił sobie tym samym pierwszoligowy byt w przyszłorocznych rozg(...)
0
Trzeci sezon już w barwach Lubelskiego Węgla KMŻ-u Lublin spędzi Karol Baran. Zawodnik ten dzisiaj podpisał roczną umowę ze swoim dotychczasowym zespołem. - Myślę, że to bardzo do(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com