Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KAROL ZABIK - Wiadomości
47
Karol Ząbik, który przez ostatnie dwa lata pełnił rolę szkoleniowca młodzieżowej formacji toruńskiego klubu żużlowego, poinformował o zakończeniu tego etapu swojej trenerskiej kari(...)
13
Wygraną Speed Car Motoru Lublin nad Get Well Toruń w stosunku 48:42 zakończył się pojedynek 6 kolejki PGE Ekstraligi. Po zawodach mieliśmy okazję wysłuchać, co do powiedzenia mają (...)
148
Przez ostatnie dwa sezony wychowaniem młodzieży w toruńskim klubie zajmował się Robert Kościecha. Kilka tygodni temu włodarze Get Well Toruń rozpisali konkurs na nowego trenera jun(...)
0
Zakontraktowany niedawno przez gdańskie Wybrzeże Leon Madsen wierzy, że będzie jego liderem. Czy Duńczyka faktycznie stać na skuteczną jazdę dla trójkolorowych?(...)
0
Karol Ząbik zajął drugie miejsce w tegorocznej edycji słowackiej Zlatej Prilby, która odbyła się w Żarnovicy. Zawody wygrał Czech Josef Franc, który zwyciężył we wszystkich sześciu(...)
0
Mamy już 2013 rok. Od co najmniej 10 lat szukamy w kraju następcy Tomasza Golloba. Wielu żużlowców określano już tym mianem, jednak nie sprostali oni oczekiwaniom kibiców, fachow(...)
0
W sobotę na treningu w Teterow przed turniejem par, upadek zanotował Karol Ząbik. Według pierwszych doniesień, zawodnik Unibaxu Toruń doznał urazu biodra. Z ostatnich informacji wy(...)
0
Karol Ząbik to na przestrzeni ostatnich kilku lat jeden z największych pechowców wśród zawodników. Niegdyś rewelacyjny młodzieżowiec, który w 2006 roku zdobył tytuł Indywidualnego (...)
0
Mistrz świata juniorów z 2006 roku, Karol Ząbik ustalił wczoraj warunku nowego kontraktu z Unibaxem Toruń. Tym samym syn trenera "Aniołów" będzie w nadchodzącym sezonie piątym seni(...)
0
Wbrew przeciwnościom losu, Karol Ząbik po raz kolejny podjął wyzwanie i postanowił wrócić do czynnego uprawiania sportu żużlowego. Pomocną dłoń wyciągnęli do niego działacze jego m(...)
0
Wybrzeże Gdańsk, które fatalnie zainaugurowało sezon ligowy, kompromitując się przed własną publicznością w meczu ze Startem Gniezno, chce pozwać do sądu Karola Ząbika. Klub domaga(...)
0
We wtorek żużlowcy toruńskiego Unibaxu odwiedzili kolejną toruńską szkółę. Tym razem 'Anioły' zawitały do Zespołu Szkół nr 26 w Toruniu, gdzie wzięły udział w imprezie pod nazwą "P(...)
0
Wiele wskazuje obecnie, że Emil Sajfutdinow w przerwie zimowej zasili zespół Unibaxu Toruń. W ten sposób 21-letni jeździec miałby zastąpić w Toruniu Hansa Andersena, który nie speł(...)
0
Żużlowcy powoli zaczynają przygotowywać się do nadchodzącego sezonu. Nie inaczej jest w ekipie Unibaxu Toruń, a o zbliżającym się roku 2011 rozmawialiśmy z trenerem tej ekipy, Jane(...)
0
Jutro rano żużlowcy Unibaxu Toruń wyjadą na obóz kondycyjny do Szczyrku. W zgrupowaniu wezmą udział: Emil Pulczyński, Kamil Pulczyński, Karol Ząbik, Matej Kus, Bartosz Pietrykowski(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że Karol Ząbik otrzyma olbrzymią szansę na stały powrót do speedway'a. Jak podaje Gazeta Pomorska, syn szkoleniowca "Aniołów" wystartuje w przedsezonowych (...)
0
Rune Holta najprawdopodobniej zasili szeregi Unibaxu Toruń, jednak pomimo wzmocnienia Holtańskim działacze toruńskiego klubu nadal poszukują zawodnika, który byłby zabezpiec(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com