Dzisiaj o 20:30
Belle Vue Aces
Ipswich Witches
25.04.2024 - 20:30
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
KAROL ZUPINSKI - Wiadomości
27
Karol Żupiński został wypożyczony do końca sezonu z Apatora Toruń do Zdunek Wybrzeża Gdańsk. To powrót do macierzystego klubu, który wzmocni pozycje młodzieżowców. (...)
570
Karol Żupiński zamienił pierwszoligowy Gdańsk na ekstraligowy eWinner Apator Toruń. Junior związał sią z toruńskim klubem trzyletnim kontraktem.(...)
127
O ogromnym pechu może powiedzieć junior gdańskiego klubu, Karol Żupiński. Bus zawodnika w drodze powrotnej po wysoko przegranym meczu w Ostrowie Wielkopolskim wpadł w poślizg i wyl(...)
0
Młodzieżowiec Zdunek Wybrzeża Gdańsk doznał urazu obojczyka.(...)
0
W sobotę na torze w Pilznie został rozegrany Puchar Europy Par U19. Zawody zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Danii. Drugie miejsce zajęła Łotwa, a podium uzupełniła Szwecja.(...)
247
Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart. Podium uzupełnił Karol Żupińsk(...)
104
We wtorkowym teście toru przed inauguracyjną rundą cyklu Grand Prix na PGE Narodowym najlepsza okazała się para Igor Kopeć-Sobczyński – Karol Żupiński.(...)
1
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów(...)
0
W Zielonej Górze znów zawarczało.(...)
0
Karol Żupiński i Kevin Fajfer okazali się najlepsi w rozegranych dziś na rybnickim torze zawodach z cyklu Nice Cup. Zawodnicy startujący w turnieju walczyli w dwóch kategoriach.(...)
0
Fantastyczny występ młodzieżowej reprezentacji Arge Speedway Wandy Kraków we wtorkowej III rundzie Nice Cup! W rozegranych we wtorek (25 lipca) zawodach w Tarnowie zwyciężył Piotr (...)