Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Mateusz Cierniak najlepszy w Krakowie
 19.09.2018 19:40
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

We wtorek i środę odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Na torze w Krakowie najlepszy okazał się Mateusz Cierniak.

 

 

 

 

 

Wyniki wtorkowe:

1. Mateusz Cierniak (Grupa Azoty Unia Tarnów) – (3,2,3,3,2) 13

2. Mateusz Bartkowiak (Cash Broker Stal Gorzów) – (2,3,2,3,3) 13

3. Wiktor Trofimow jr (Fogo Unia Leszno) – (2,3,2,2,3) 12

4. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – (3,d,3,2,3) 11

5. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź) – (1,2,3,2,3) 11

6. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) – (0,3,2,3,1) 9

7. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – (3,1,2,d,2) 8

8. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (1,2,1,3,1) 8

9. Kamil Nowacki (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – (2,1,1,1,2) 7

10. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków) – (1,3,0,2,0) 6

11. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – (2,1,1,1,1) 6

12. Mateusz Tonder (Falubaz Zielona Góra) – (0,2,3,0,0) 5

13. Bartłomiej Kowalski (Arge Speedway Wanda Kraków) –(3,0,w,w,2) 5

14. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – (1,1,0,1,0) 3

15. Kamil Kiełbasa (KSM Krosno) – (0,0,0,1,1) 2

16. Denis Zieliński (MRGARDEN GKM Grudziądz) – (0,0,1,0,0) 1

 

Bieg po biegu:

1. Cierniak, Bartkowiak, Pióro, Szczotka

2. Kopeć-Sobczyński, Liszka, Wojdyło, Kiełbasa

3. Kowalski, Nowacki, Miśkowiak, Tonder

4. Szlauderbach, Trofimow jr, Żupiński, Zieliński

5. Bartkowiak, Miśkowiak, Kopeć-Sobczyński, Szlauderbach (d)

6. Trofimow jr, Cierniak, Nowacki, Kiełbasa

7. Pióro, Tonder, Wojdyło, Zieliński

8. Szczotka, Żupiński, Liszka, Kowalski

9. Tonder, Bartkowiak, Żupiński, Kiełbasa

10. Cierniak, Kopeć-Sobczyński, Zieliński, Kowalski (w/su)

11. Miśkowiak, Trofimow jr, Liszka, Pióro

12. Szlauderbach, Szczotka, Nowacki, Wojdyło

13. Bartkowiak, Trofimow jr, Wojdyło, Kowalski (w/2min.)

14. Cierniak, Szlauderbach, Liszka, Tonder

15. Żupiński, Pióro, Nowacki, Kopeć-Sobczyński (d4)

16. Szczotka, Miśkowiak, Kiełbasa, Zieliński

17. Bartkowiak, Nowacki, Liszka, Zieliński

18. Miśkowiak, Cierniak, Żupiński, Wojdyło

19. Szlauderbach, Kowalski, Kiełbasa, Pióro

20. Trofimow jr, Kopeć-Sobczyński, Szczotka, Tonder

 

 

Wyniki środowe:

1. Mateusz Cierniak (Grupa Azoty Unia Tarnów) –  (2,3,3,3,3) 14

2. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź) –  (3,3,3,1,2) 12

3. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) –  (3,2,1,3,2) 11 

4. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) –  (3,3,0,3,1) 10

5. Bartłomiej Kowalski (Arge Speedway Wanda Kraków) –  (1,0,2,3,3) 9

6. Wiktor Trofimow jr (Fogo Unia Leszno) –  (1,2,2,1,3) 9

7. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) –  (0,2,3,2,1) 8

8. Denis Zieliński (MRGARDEN GKM Grudziądz) –  (1,0,2,3,1) 7

9. Mateusz Bartkowiak (Cash Broker Stal Gorzów) –  (1,1,3,2,d) 7

10. Mateusz Tonder (Falubaz Zielona Góra) –  (0,3,2,0,0) 5

11. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) –  (2,1,2,0,0) 5

12. Dawid Rempała (Grupa Azoty Unia Tarnów) –  (2,0,0,2,1) 5

13. Kamil Kiełbasa (KSM Krosno) –  (1,1,1,0,2) 5

14. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) –  (0,1,1,1,2) 5

15. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) –  (3,0,w,ns,-) 3

16. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków) –  (0,2,d,ns,ns) 2

17. Kamil Nowacki (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski) –  (2,u/-,-,-,-) 2

 

Bieg po biegu:

1. Żupiński, Rempała, Trofimow jr, Szlauderbach

2. Miśkowiak, Nowacki, Kowalski, Tonder

3. Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Kiełbasa, Liszka

4. Szczotka, Cierniak, Bartkowiak, Pióro

5.  Żupiński, Szczotka, Liszka, Kowalski

6.  Tonder, Pióro, Wojdyło, Rempała

7.  Cierniak, Trofimow jr, Kiełbasa, Nowacki

8.  Miśkowiak, Szlauderbach, Bartkowiak, Kopeć-Sobczyński

9. Bartkowiak, Tonder, Kiełbasa, Żupiński

10.  Cierniak, Kowalski, Zieliński, Rempała

11.  Miśkowiak, Trofimow jr, Liszka, Pióro (d4)

12.  Szlauderbach, Wojdyło, Szczotka, Zieliński

13.  Żupiński, Zieliński, Kopeć-Sobczyński, Pióro

14.  Szczotka, Rempała, Miśkowiak, Kiełbasa

15. Kowalski, Bartkowiak, Trofimow jr, Wojdyło

16. Cierniak, Szlauderbach, Liszka, Tonder

17.  Cierniak, Miśkowiak, Żupiński, Wojdyło

18.  Zieliński, Liszka, Rempała, Bartkowiak (d4)

19.  Trofimow jr, Szczotka, Zieliński, Tonder

20.  Kowalski, Kiełbasa, Szlauderbach, Pióro

Michał Lewandowski (za: unia.tarnow.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
3 lata temu
Cierniak status quo a nasi sie zamienili miejscami można powiedzieć w porównaniu do wczoraj.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com