KAUKO NIEMINEN - Wiadomości
0
23 marca swoje rozgrywki inauguruje brytyjska Elite League. Na starcie rywalizacji o mistrzostwo ligi angielskiej stanie dziesięć zespołów. Który okaże się najlepszy? Dziś prezentu(...)
0
Kauko Nieminen podpisał kontrakt z brytyjskim zespołem Belle Vue Aces. Fin jest tym samym drugim zawodnikiem, który związał się z Asami. 33-letni żużlowiec przez ostatnie lata był (...)
0
Fiński żużlowiec Kauko Nieminen po ponad dziesięciu latach startach w Premier League oraz Elite League zorganizuje na Wyspach swój testimonial. Zawody odbędą się 2 czerwca na torze(...)
0
Już w sobotę pierwsze spotkanie Elite League 2011. Która ekipa ligi angielskiej prezentuje się najlepiej? Dziś czas na The Lakeside Hammers. (...)
0
Działacze Falubazu Zielona Góra rozpoczęli już poszukiwania ewentualnego uzupełnienia składu po kontuzji jakiej doznał Rafał Dobrucki. Na testy zostali zaproszeni Lukas Dryml, mart(...)
0
The Lakeside Hammers pokonało w spotkaniu na własnym torze Wolverhampton Wolves 48:45. Młoty zostały poprowadzone do zwycięstwa przez Fina Kauko Nieminena. Sporego pecha miał Lee R(...)