Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
KENNETH HANSEN - Wiadomości
13
Pierwszy raz w historii w Ostrowie Wielkopolskim, odbyły się zawody FIM Long Track World Championship. Zawody zakończyły się wygraną Chrissa Harrisa, drugie miejsce zajął Martin Sm(...)
206
Rasmus Jensen potwierdził swoją wysoką formę w ostatnim czasie i sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Danii. Na drugim miejscu mistrzostw zakończył Anders Thomsen, zaś brązowy m(...)
297
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 52:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
126
Nordjysk Elite Speedway uległo na własnym torze Slangerup Speedwa w stosunku 28:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
433
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
121
Unia Tarnów rozpoczęła budowę składu na sezon 2022. Jaskółki w nowym sezonie będą startować w 2. Lidze Żużlowej. Dzisiaj umowę z tarnowskim klubem parafował Kenneth Hansen.(...)
103
Po udanym minionym sezonie w barwach RzTŻ Rzeszów kolejną szansę startów otrzymuje Kenneth Hansen. Duńczyk zakończył sezon ze średnią 1,955 pkt. na bieg.(...)
208
Skład nabiera kolorytu!(...)
0
Kenneth Hansen podpisał kontrakt z Wilkami Krosno - czytamy na oficjalnej stronie klubowej. Będzie to dla niego piąty w karierze, w tym drugi z rzędu sezon w barwach krośnieńskiej (...)
1
TŻ Ostrovia Ostrów powoli odkrywa karty na sezon 2018. Dzisiaj włodarze klubu potwierdzili, że na kolejny rok zostaje w Ostrowie Duńczyk, Kenneth Hansen. (...)
104
TŻ Ostrovia nie ustaje w kompletowaniu składu na sezon 2017. Klub właśnie poinformował o nowym zawodniku w swoich szeregach. Będzie to Duńczyk Kenneth Hansen.(...)
0
W środę środowiskiem żużlowym wstrząsnęła informacja o podejrzeniu raka jąder Kennetha Hansena. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że to bolące torbiele, które nie są szkodl(...)
0
Dzisiejszy dzień kończy się bardzo przykrą wiadomością. Zawodnik Workington Comets oraz Speedway Wandy Instal Kraków ? Kenneth Hansen, powiadomił działaczy angielskiego klubu, że z(...)
0
W piątkowym spotkaniu Elite League, drużyna Coventry Bees wygrała na własnym torze z Wolverhampton Wolves 48:42.(...)
0
Kenneth Hansen, Tobias Kroner, Matej Kus oraz Rafał Fleger zdecydowali się związać kontraktem na przyszły sezon ze Speedway Wandą Kraków. (...)
0
Dzisiejszy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza zakończył się zwycięstwem pary Tomasz Chrzanowski - Daniel Jeleniewski. O podsumowanie zawodów poprosiliśmy trójkę zawodnik(...)
0
W zakończonym przed chwilą drugim turnieju halowym w duńskim Herning, zwyciężył jeden z zawodników gospodarzy - Kenneth Hansen. Pokonał on w finałowym wyścigu Nicki Pedersena, Leon(...)
0
Na sztucznie położonej nawierzchni w hali widowiskowej w Hearning odbył się dzisiaj pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten weekend turniejów. W piątkowy wieczór triumfował gospodarz(...)