Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KENNETH HANSEN - Wiadomości
103
Po udanym minionym sezonie w barwach RzTŻ Rzeszów kolejną szansę startów otrzymuje Kenneth Hansen. Duńczyk zakończył sezon ze średnią 1,955 pkt. na bieg.(...)
208
Skład nabiera kolorytu!(...)
0
Kenneth Hansen podpisał kontrakt z Wilkami Krosno - czytamy na oficjalnej stronie klubowej. Będzie to dla niego piąty w karierze, w tym drugi z rzędu sezon w barwach krośnieńskiej (...)
1
TŻ Ostrovia Ostrów powoli odkrywa karty na sezon 2018. Dzisiaj włodarze klubu potwierdzili, że na kolejny rok zostaje w Ostrowie Duńczyk, Kenneth Hansen. (...)
104
TŻ Ostrovia nie ustaje w kompletowaniu składu na sezon 2017. Klub właśnie poinformował o nowym zawodniku w swoich szeregach. Będzie to Duńczyk Kenneth Hansen.(...)
0
W środę środowiskiem żużlowym wstrząsnęła informacja o podejrzeniu raka jąder Kennetha Hansena. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że to bolące torbiele, które nie są szkodl(...)
0
Dzisiejszy dzień kończy się bardzo przykrą wiadomością. Zawodnik Workington Comets oraz Speedway Wandy Instal Kraków ? Kenneth Hansen, powiadomił działaczy angielskiego klubu, że z(...)
0
W piątkowym spotkaniu Elite League, drużyna Coventry Bees wygrała na własnym torze z Wolverhampton Wolves 48:42.(...)
0
Kenneth Hansen, Tobias Kroner, Matej Kus oraz Rafał Fleger zdecydowali się związać kontraktem na przyszły sezon ze Speedway Wandą Kraków. (...)
0
Dzisiejszy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza zakończył się zwycięstwem pary Tomasz Chrzanowski - Daniel Jeleniewski. O podsumowanie zawodów poprosiliśmy trójkę zawodnik(...)
0
W zakończonym przed chwilą drugim turnieju halowym w duńskim Herning, zwyciężył jeden z zawodników gospodarzy - Kenneth Hansen. Pokonał on w finałowym wyścigu Nicki Pedersena, Leon(...)
0
Na sztucznie położonej nawierzchni w hali widowiskowej w Hearning odbył się dzisiaj pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten weekend turniejów. W piątkowy wieczór triumfował gospodarz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com