Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bydgoszcz, Güstrow, Rybnik oraz jedno tajemnicze miasto będą gospodarzami tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship. Cztery rundy zmagań zostaną rozegrane w ciągu 28 dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KEVIN FAJFER - Wiadomości
216
Największym objawieniem eWinner 1 .Ligi w sezonie 2020 był bez wątpienia młody Kevin Fajfer. (...)
1
Na Stadionie Miejskim w Rybniku została rozegrana kolejna półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na pierwszej pozycji wtorkowych zawodów uplasowały się ex aequo (...)
65
Zwycięstwem drużyny z Częstochowy zakończyła się II półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Franc(...)
70
W niedzielnym meczu XII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, który odbył się na torze w Rybniku, Car Gwarant Start Gniezno przegrał z miejscowym PGG ROW-em 43:47. Kolejne spotkanie w cze(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno wygrał u siebie w niedziele z Sc Lokomotiv Daugavpils 51-39. Przedstawiamy państwu co po meczu powiedzieli główni bohaterowie tego spotkania.(...)
1
Kevin Fajfer żużlowiec, który w nadchodzącym sezonie chce być liderem formacji juniorskiej w GTM Start Gniezno, w rozmowie z nami opowiedział jak przygotowywał się do nadchodzącego(...)
75
Po dwuletniej przygodzie w barwach poznańskich „Skorpionów”, Kevin Fajfer decyduje się opuścić klub ze stolicy Wielkopolski.(...)
0
Karol Żupiński i Kevin Fajfer okazali się najlepsi w rozegranych dziś na rybnickim torze zawodach z cyklu Nice Cup. Zawodnicy startujący w turnieju walczyli w dwóch kategoriach.(...)
0
W niedzielnej inauguracji 2 Ligi Żużlowej podopieczni Tomasza Bajerskiego nie podołali faworyzowanemu zespołowi z Opola. Jakich obserwacji dokonał trener zespołu gospodarzy? O tym (...)
193
W niedzielne popołudnie na stadionie przy ul. Legionów 6 doszło do zaległego pojedynku pomiędzy miejscowym KSM Krosno a GTM Start Gniezno. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu padł r(...)
2
Gnieźnieński klub zaplanował kolejną prezentację drużyny. W piątek, 31 marca we Gnieźnie o godzinie 18:00 kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z nową drużyną. Tym r(...)
1
Zawodnicy GTM Start Gniezno mają za sobą dwie towarzyskie konfrontacje. W obu spotkaniach zabrakło młodzieżowca czerwono-czarnych - Kevina Fajfera. Wychowanek gnieźnieńskiego klubu(...)
1
Gnieźnieński klub zaplanował drugą prezentację drużyny. W piątek, 31 marca we Wrześni (nieopodal Gniezna) o godzinie 15:30 kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z no(...)
1
W związku z tym, że sprzyjająca aura utrzymała się (wbrew nieprzychylnym prognozom) w piątkowe przedpołudnie w Gnieźnie odbył się drugi trening przed nadchodzącym wielki krokiem se(...)
3
W czwartek na gnieźnieńskim stadionie odbył się pierwszy tegoroczny trening na torze. Dla licznie zgromadzonych kibiców była to długo wyczekiwana chwila.(...)
329
Nazwisko Fajfer w Gnieźnie znane jest bardzo dobrze, zwłaszcza kibicom czarnego sportu. Dwójka młodzieżowców GTM Start Gniezno - Kevin i Patryk Fajferowie przedłuża rodzinną trady(...)
123
GTM Start Gniezno ostatecznie swój skład na sezon 2017 zamknęła w ostatni dzień okienka transferowego, kiedy to kontrakt parafowała szóstka obcokrajowców: Eduard Krcmar i Matej K(...)
1
W sobotę GTM Start zaprezentował pierwszych czterech zawodników, którzy w sezonie 2017 będą ścigać się w czerwono-czarnych barwach ? są to bracia Krzysztof i Mirosław Jabłońscy ora(...)
127
Przed nami ostatnie już dni okienka transferowego w polskich ligach żużlowych. GTM Start jako jeden z nielicznych klubów nie odkrył jeszcze kart. W przyszłym roku zespół z Grodu Le(...)
105
We wtorek na gnieźnieńskim stadionie zorganizowana została konferencja prasowa, która dotyczyła głównie wrześniowego turnieju "Back in town". Przy okazji omówiona została także dzi(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com