Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Wypowiedzi po meczu Car Gwarant Start Gniezno-SC Lokomotiv Daugavpils
 03.06.2019 21:28
Car Gwarant Start Gniezno wygrał u siebie w niedziele z Sc Lokomotiv Daugavpils 51-39. Przedstawiamy państwu co po meczu powiedzieli główni bohaterowie tego spotkania.

Rafael Wojciechowski (menedżer Car Gwarant Start Gniezno) – Nie popadałbym w huraoptymizm, cieszy zwycięstwo i szczególnie trzy punkty, dawno tutaj na torze w lidze nie jeździliśmy do tego taka pogoda jaka była, prawie 30 stopni celsjusza także musimy wyciągnąć wnioski  na przyszłość. Dzisiaj z każdego jestem zadowolony, fenomenalny Adrian Gała, na pochwały także po dzisiejszym spotkaniu zasługuje Damian Stalkowski, jeśli dojdzie do formy Kevin Fajfer to juniorzy powinni dorzucać cenne punkty w przyszłych meczach. Z optymizmem patrzę na najbliższe spotkanie w Tarnowie. Będziemy na ten mecz się przygotowywać może gdzieś poza Gnieznem, ale to będzie wiadome w tygodniu.

 

Mirosław Jabłoński (Car Gwarant Start Gniezno) – Po zeszłotygodniowym moim upadku, nie wiadomo było czy będę w stanie wystąpić w tym spotkaniu, więc moje osiem punktów dzisiaj uważam, że wynik bardzo dobry. Trochę szukaliśmy tych ustawień na ten tor w ostatnim biegu złą koleinę po prostu wybrałem a było bardzo gorąco, silniki też inaczej trochę reagowały na zmiany, które wprowadzaliśmy. Posiadam dwie jednostki od Pana Ryszarda Kowalskiego spisują się świetne i chciałbym tą współpracę kontynuować. Do meczu z Tarnowem muszę przejść szereg ćwiczeń rehabilitacyjnych, więc ten tydzień poświęcam na ,,naprawę" siebie a poza tym jakiś trening przed spotkaniem w Tarnowie na pewno będę chciał zaliczyć.

 

Wadim Tarasienko (Lokomotiv Daugavpils)  – Mocno słaby występ. W Polsce coraz częściej są robione tory twarde ja za takimi nie przepadam, ciężko mi się do nich dopasować i w dużej mierze decyduje start. Gospodarze objechali bardzo dobre zawody, godzina rozgrywania tego meczu też nie sprzyjała nam i też motocyklom, bo inaczej one reagują na zmiany. My musimy się solidnie przygotować do następnego spotkania u siebie i będziemy walczyć.

 

Kevin Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno)  - Nie jestem zadowolony ze swojego występu, jeden punkt tak naprawdę, drugi zdobyty z urzędu, więc nie jest to czego oczekuje. Trenuje bardzo dużo, jednak widać, że za mało, w Gnieźnie musze jeszcze, więcej trenować i starać się tutaj dopasować. Wyjazdowo moje występy wyglądają o wiele lepiej i trzeba zrobić wszystko, aby występy na torze w Gnieźnie wyglądały tak jak moje występy na wyjeździe lub jeszcze lepiej.

Marcin Marchel (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com