Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zainteresowanym. Piątym żużlowcem, który podjął się takiej formy wywiadu jest nowy nabytek drużyny eWinner Apator Toruń - Tobiasz(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KINGS LYNN STARS - Wiadomości
7
Riss, były mistrz świata na długim torze, doznał kontuzji w 2019 r. po której już nie ma śladu.(...)
19
Poole Pirates pokonał(a) na wyjeździe Kings Lynn Stars w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
290
Swindon pokonał(a) na wyjeździe Kings Lynn Stars w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Poole Pirates pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
20
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 53:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
33
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
454
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
11
Poole Pirates pokonał na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 49:41. (...)
0
Kings Lynn Stars pokonał dzisiaj na własnym torze Swindon Robins w stosunku 49:40. (...)
0
W drugim dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership Ipswich Witches pokonał na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 49:41. (...)
30
Remisem 45:45 zakończyło się spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Kings Lynn Stars Ipswich Witches.(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań SGB Premiership, Kings Lynn Stars pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 52:38. Goście byli bezradni w obliczu bardzo dobrze(...)
0
W czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze King's Lynn Stars 54:36. Liderem gospodarzy był Max Fricke, który zdobył komplet pu(...)
411
Ipswitch i King’s Lynn spotykają się dziś wieczorem w Foxhall w pierwszym oficjalnym meczu derbowym klubów od 2002 roku.(...)
1173
Kings Lynn Stars potwierdziło podpisanie kontraktu z niemieckim zawodnikiem Erikiem Rissem.(...)
35
Michael Palm Toft jest czwartym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie będzie reprezentowa zespól Kings Lynn Stars. (...)
2
Po kontuzji, której nabawił się 4 lipca w meczu z Leicester nie ma już śladu. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com