Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason Doyle, Fredrik Lindgren oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
KINGS LYNN STARS - Wiadomości
0
Zakończył się czwarty mecz w Elite League. Drużyna Peterborough Panthers przegrała na własnym torze z King's Lynn Stars rezultatem 40:50. W zespole gospodarzy na wysokości zadania (...)
0
Drużyna Tomasa Topinki zwyciężyła nad King's Lynn Stars 42:36 w piątkowym turnieju pożegnalnym czeskiego zawodnika. W meczu rozegranym w King's Lynn najskuteczniejszy okazał się Ni(...)
0
W najbliższy piątek - 8 marca, w King's Lynn odbędzie się turniej pożegnalny Tomasa Topinki. Miejscowa drużyna zmierzy się w spotkaniu przeciwko "Gwiazdom Topinki".(...)
0
Duńczyk Niels K. Iversen podpisał kontrakt z zespołem King's Lynn Stars. Dla uczestnika cyklu Grand Prix będzie to trzeci sezon z rzędu w barwach Gwiazd. Ubiegły rok zakończył z cz(...)
0
Eastbourne Eagles pokonało w środę na wyjeździe drużynę King's Lynn Stars w stosunku 43:46. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Bjarne Pedersen - zdobywca 12 punktów.(...)
0
Już w sobotę pierwsze spotkanie Elite League 2011. Która ekipa ligi angielskiej prezentuje się najlepiej? Dziś czas na King's Lynn Stars. (...)
0
W zakończonym przed chwilą pojedynku pomiędzy King's Lynn a Coventry Bees górą był ten pierwszy zespół. W barwach "Pszczół" bardzo udany debiut odnotował Emil Sajfutdinow - zdobywa(...)
0
14 lat temu
Niels Kristian Iversen, po upadku w dzisiejszym meczu King's Lynn z Coventry Bees wycofał się z zawodów. Duńczyk narzekał na ból ramienia. Na tą chwilę nie wiadomo jak groźny może (...)
0
King's Lynn Stars to beniaminek przyszłorocznych rozgrywek o mistrzostwo Elite League. Kontrakt z "Gwiazdami" podpisał Duńczyk Mads Korneliussen, który tym samym dołączył do trójki(...)