Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KM CROSS LUBLIN - Wiadomości
0
W Lublinie trwają przygotowania do sezonu 2015. W ramach tych przygotowań trwają prace na lubelskim owalu. Te zaś są na końcowym etapie. Etap ten polega na równym rozprowadzeniu na(...)
0
KM Cross Lublin otrzymał z miasta Lublin zielone światło na szkolenie młodych adeptów sportu żużlowego.(...)
0
Trwają prace na torze KMŻ-u Motoru Lublin. W dniu dzisiejszym (26.02.15.) została wymieszana stara i nowa nawierzchnia. Natomiast w dniu jutrzejszym (27.02.15) całość ma zostać roz(...)
0
W czwartek 12 lutego zaczną się prace remontowe na lubelskim torze żużlowym, z którego korzysta KMŻ Lublin.(...)
0
Miasto Lublin oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie pomogą w remoncie lubelskiego toru, który jest potrzebny przede wszystkim pod kątem startów KMŻ-u Lublin. Dzięki te(...)
0
Kwestia szkółki żużlowej, prowadzonej przez KM Cross Lublin nabiera coraz konkretniejszych kształtów. W piątek działacze klubu pochwalili się przyznaniem licencji na działalność w (...)
0
Jeśli miasto przekaże obiecaną pomoc klubowi KM Cross Lublin to zajęcia szkółki żużlowej mogą ruszyć już w lutym. Zajęcia mają prowadzić Piotr Więckowski, Kamil Walczak i Robert Ju(...)
0
Klub Motorowy Cross Lublin przygotowuje się do otworzenia szkółki żużlowej. W niedzielę egzamin na instruktora sportu żużlowego zdało trzech trenerów z ramienia klubu. (...)
0
KMŻ Lublin startuje w żużlowych rozgrywkach ligowych, ale to inny klub przygotowuje się do prowadzenia szkolenia żużlowego narybku nad Bystrzycą. Mowa tutaj o KM Cross Lublin. Tą i(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com