Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
0
Wielka Sobota, to dla wielu sympatyków żużla dobre wspomnienie, ponieważ właśnie wtedy i w tych okolicach rozpoczyna się ligowe ściganie. Tłumnie zebrali się kibice przy ul. Bydgos(...)
0
W Lany Poniedziałek, 1 kwietnia 2024 o godzinie 14.00 na stadionie w Opolu, odbędzie się Reall Finał Turnieju o Złoty Kask - Memoriał Jerzego Szczakiela. (...)
1
Niemal równo miesiąc temu Zespół ds. licencji Polskiego Związku Motorowego nie przyznał m.in. Kolejarzowi Opole licencji na sezon 2024 ze względu za nie opłaceni tzw. kary szkoleni(...)
3
Nie skupiając się na dyskusji dotyczącej składu Polonii, oczekiwania kibiców wobec zespołu były spore, szczególnie na swoim terenie. Nawiązanie walki, bliski wynik, a może nawet wy(...)
57
W najbliższy weekend miały odbyć się treningi punktowane pomiędzy ROW-em Rybnik a OK Kolejarzem Opole. Niestety oba spotkania sparingowe nie dojdą do skutku. Być może dwumecz uda s(...)
190
ROW Rybnik potwierdził wszystkich rywali w przedsezonowych meczach sparingowych. Rybnicka drużyna zmierzy się z Kolejarzem Opole, forBet Włókniarzem Częstochowa i FOGO Unią Leszno.(...)
101
Włodarze klubu Stal-Met Kolejarz Opole aby zrekompensować kibicom słaby sezon ligowy w 2.Lidze żużlowej zdecydowali się zorganizować turniej indywidualny "Mistrz Świata Jerzy Szcza(...)
0
W rozegranym dzisiaj wewnętrznym meczu sparingowym zespół Stal-Met Kolejarz Opole I pokonał Stal-Met Kolejarz Opole II 52:37. Z dobrej strony w całych zawodach zaprezentowali się M(...)
6
Jak informuje prezes Stal Met Kolejarza Opole, Grzegorz Sawicki nie dojdzie do skutku 3- mecz treningowy pomiędzy drużynami Stal Betad Leasing Rzeszów a dwoma zespołami opolskiej d(...)
1
W rozegranym w dniu dzisiejszym, na torze w Opolu, treningowym trójmeczu, triumfowała druga drużyna opolskiego Stal - Met Kolejarza Opole. Drugie miejsce zagarnęła ekipa gości ze S(...)
107
Nowym zawodnikiem zakontraktowanym na najbliższy sezon w drużynie opolskiego "Kolejarza", będzie Robert Chmiel.(...)
0
Dawid Stachyra po rocznym rozbracie z ligą polską w tym sezonie powraca ze zdobytym na początku tego roku tytułem Międzynarodowego Mistrza Argentyny do drugiej ligi, w której to bę(...)
101
W tym sezonie opolski klub z nową nazwą Stel-Met Kolejarz Opole już w pełni przystąpi do drugoligowych rozgrywek. Opolanom, którzy w tym roku jako plan minimum stawiają przed sobą (...)
101
Wczorajszy trening na stadionie przy ulicy Wschodniej rozpoczął zgrupowanie opolskiego Kolejarza. Pierwsze kółka na opolskim owalu kręcili niemal wszycy zawodnicy jacy zostali zako(...)
105
Wczoraj w siedzibie opolskiego Kolejarza doszło do spotkania włodarzy klubu wraz jego szkoleniowcami, podczas którego ustalono datę rozpoczęcia zgrupowania oraz jego szczegółowy pr(...)
123
W ubiegły piątek informowaliśmy, iż inauguracyjne spotkanie w 2 Lidze Żużlowej pomiędzy GTM Startem Gniezno a Kolejarzem Opole odbędzie się nie tak jak planowano w niedziele lecz d(...)
103
Spotkanie 1 rundy o DM II ligi pomiędzy GTM Startem Gniezno i Kolejarzem Opole odbędzie się 8 kwietnia a nie jak wcześniej planowano 9 kwietnia. (...)
101
Piotr Żyto oraz Lucjusz Bilik zostali powołani wczoraj na wiceprezesów TS Kolejarz Opole podczas Walnego Zgromadzenia Członków klubu. (...)
105
Stal-Met Nieczaj sp. z o.o. z Jelcza-Laskowic będzie sponsorem tytularnym Towarzystwa Sportowego Kolejarz Opole. Umowa została dziś parafowana.(...)
154
Dwaj wiceprezesi opolskiego Kolejarza zrezygnowało dziś z pełnienia swoich funkcji. Głównym powodem takiej decyzji jest brak czasu, gdyż obaj panowie od wielu lat mocno zaangażowan(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com