Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason Doyle, Fredrik Lindgren oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
103
Fatalnie zakończyła się zaległa runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane były dzisiaj na torze w Opolu. W biegu 20 (ostatnim) kiedy to zawodnicy pokonywa(...)
0
Pewnym zwycięstwem zielonogórzan zakończyła się dzisiejsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Opolu. Zawodnicy eknator.pl Faluzabaz Zielona Góra na swoim (...)
107
Jedno ze spotkań XV kolejki Nice PLŻ pomiędzy Kolejarzem Opole a Orłem Łódź zostało odwołane. (...)
118
W 15 kolejce Nice PLŻ, Kolejarz Opole podejmie na własnym torze lidera rozgrywek - Orła Łódź. (...)
0
Nie o godzinie 17:00 jak wcześniej zostało podane lecz o godzinie 13:45 rozpocznie się spotkanie XV rundy Nice PLŻ pomiędzy Kolejarzem Opole a Orłem Łódź.(...)
0
Kolejarz Opole i Orzeł Łódź awizowały składy na nadchodzące spotkanie 15 kolejki Nice PLŻ. (...)
104
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Opolu w innym terminie.(...)
1
Na torze w Lesznie rozegrano dzisiaj trzecią rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Najlepsi na stadionie im. Alfreda Smoczyka okazali się zawodnicy miejscowej Fogo Uni(...)
173
We wtorek o godzinie 16.00 w Lesznie zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Leszna, Opola, Rawicza oraz Piły.(...)
358
Na torze w Opolu rozegrano dzisiaj finał Brązowego Kasku. W zawodach z kompletem punktów zwyciężył Bartosz Smektała, na drugim miejscu podium stanął Daniel Kaczmarek. O trzecie mie(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie żużlowym przy ulicy Wschodniej w Opolu rozegrany zostanie finał Brązowego Kasku. Główna Komisja Sportu Żużlowego podała aktualną listę zawodnikó(...)
1
Zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrali drugą rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze, a trójka zawodników wywalczyła komplet punktów. Drugie miejsce zajęli m(...)
0
Wczoraj na torze w Pile została rozegrana jedna z rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężyli zawodnicy z Zielonej Góry, drugie miejsce zajęli leszczyni(...)
1
We wtorek o godzinie 17:00 w Pile rozegrana zostanie I runda MDMP grupy 4. Na torze zmierzą się ze sobą juniorzy drużyn z Zielonej Góry, Leszna i Opola.(...)
1
Zespół Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokonał na wyjeździe drużynę Kolejarza Opole 44:46. Gospodarze walczyli dzielnie lecz niestety zabrakło kilku punktów łatwo straconych w pierw(...)
3
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 13 kolejki Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Kolejarz Opole w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik (...)
5
Menadżer Kolejarza Opole, Adam Giernalczyk zadecydował, że na niedzielne spotkanie z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk wystąpią najlepsi zawodnicy z sobotniego treningu. Wiele obiecyw(...)
3
Drużynie Kolejarza Opole nie wiedzie się w lidze najlepiej. Z związku z czym działacze Hawi Racing Team zaczęli szukać ewentualnych wzmocnień. Wybór padł na Jesper Soegaard - byłeg(...)
6
Mariusz Fierlej w sezonie 2016 nie miał wielu okazji do zaprezentowania się kibicom w Polsce. Zawodnik w tym sezonie będzie reprezentował drużynę z Opola, gdzie został wypożyczony (...)
1
O godzinie 17:00 w najbliższą niedzielę opolski Kolejarz podejmować będzie Reanult Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Dzisiaj trenerzy obu zespołów podali do wiadomości awizowane składy w jak(...)