KRAKOW - Wiadomości
14
W sobotnie popołudnie w Krakowie odbędzie się mecz pomiędzy Polską i Rosją. W piątek na torze w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w którym zwyciężył Patryk D(...)
10
Zwycięzcą w dzisiejszych zawodach Złotego Kasku został zawodnik Stali Gorzów.(...)
0
Podczas 15 biegu turnieju Nice Cup na torze w Krakowie, doszło do bardzo groźnego karambolu z udziałem Rafała Malczewskiego i Szymona Grobelskiego. Popularny "Komar" został odwiezi(...)
0
Na piątkowe popołudnie zaplanowano półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który pierwotnie miał odbyć się w maju. Wtedy plany organizatorom pokrzyżowała pogoda. Dzisiaj niestet(...)
0
Na środowe popołudnie zaplanowano dwa turnieje półfinałowe Indywidualnych Mistrzostw Polski. Niestety, ze względu na niesprzyjającą aurę w ostatnich dniach w Małopolsce, zawody w K(...)
0
27 maja, środa, na torach w Krakowie i Ostrowie odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. We wtorek Polski Związek Motorowy podał listy startowe obu imprez.(...)
0
Eliminacje Złotego Kasku w Krakowie. W dniu 30 marca na torach w Krakowie, Rawiczu i Ostrowie Wlkp. odbędą się Eliminacje Złotego Kasku. (...)
0
Juniorzy Włókniarza Częstochowa zwyciężyli w zawodach półfinałowych Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegranych na torze w Krakowie. Awans do finału rozgrywek wywalczył(...)
0
Już dzisiaj w Gorzowie Wlkp. oraz Krakowie odbędą się półfinały Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Znamy obsadę obu turniejów. Początek o godzinie 17:00.(...)
0
13 sierpnia na torze w Krakowie odbędzie się Półfinał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Znamy już obsadę tych zawodów.(...)
0
13 sierpnia na torach w Gorzowie i Krakowie odbędą się Półfinały Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym informuje o(...)
0
W Krakowie rozegrano dziś Półfinał Brązowego Kasku. Najszybszy na torze miejscowej Wandy okazał się junior Renualt Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Krystian Pieszczek. Najlepsza ósemka kra(...)
0
Już dziś kolejnych żużlowych emocji dostarczą nam juniorzy. Po wczorajszych czterech zawodach Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski czas na rywalizację indywidualną. W Krakow(...)
0
W rozegranych dzisiaj zawodach II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Krakowie najlepsza okazała się młoda drużyna Unii Tarnów. Tarnowianie wyrastają na mo(...)
0
Już dziś kolejne zawody Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W związku z tym silniki zagrają na czterech żużlowych torach w naszym kraju: w Toruniu, Gorzowie, Wrocławiu i K(...)
0
W czwartek na torach w Krakowie oraz Krośnie rozegrano półfinały indywidualnych mistrzostw Polski. Tym samym poznaliśmy pełną obsadę finału, który odbędzie się 6 października w Tar(...)
0
Poznaliśmy ceny biletów i karnetów na mecze Speedway Wandy Instal Kraków w sezonie 2013. Poniżej prezentujemy Państwu szczegóły odnośnie wejściówek. (...)
0
W Krakowie odbył się ostatni, trzeci półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W imprezie zwyciężyli zawodnicy startujący w barwach WTS-u Warszawy, czyli bracia Przem(...)
0
Sensacyjnym zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krakowie został Norbert Kościuch. Zawodnik Lechmy Poznań z kompletem 15 punktów wyprzedził drugiego Sebastiana(...)
0
W dniu dzisiejszym na krakowskim torze odbył się ćwierćfinał IMP. Rywalizację wygrał Norbert Kościuch zdobywając 15 oczek. Na drugim miejscu uplasował się Sebastian Ułamek (14, trz(...)