Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI - Wiadomości
408
Stelmet Falubaz Zielona Góra w dniu dzisiejszym przedstawił kolejny głośny transfer. Do klubu z Motoru Lublin na dwa lata trafił Krzysztof Buczkowski. (...)
958
Sezon 2020 w barwach rodzimego MrGarden GKM-u Grudziądz był nieudany dla Krzysztofa Buczkowskiego. Średnia biegowa 1,098 pkt. nie może imponować. Kolejny rok żużlowiec spędzi w Mot(...)
86
Krzysztof Buczkowski oraz Mateusz Cierniak zostali oficjalnie przedstawieni jako zawodnicy Motoru Lublin w sezonie 2021d(...)
106
GKM Grudziądz musi poszukać sobie nowego kapitana. Dotychczasowy poinformował, że odchodzi z klubu. Wpływ na tę decyzję może mieć mijający sezon. W nim Krzysztof Buczkowski zdobywa(...)
2
W klubach trwają renegocjacje kontraktów z zawodnikami. Dziś MrGarden GKM Grudziądz poinformował o zawarciu porozumienia z Krzysztofem Buczkowskim. (...)
101
Krzysztof Buczkowski rozpoczął już intensywne przygotowania do sezony 2020, w skład których weszły również treningi na motocrossie. (...)
1
2 lata temu
W Grudziądzu parafowano dwa kontrakty seniorskie. (...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
0
Kapitan MrGarden GKM-u Krzysztof Buczkowski ogłosił, że przyszłym sezonie nadal będzie występował w grudziądzkiej drużynie. Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się Artiom Łaguta (...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
26
Nie brakowało emocji w niedzielnej rywalizacji wrocławsko – grudziądzkiej. Goście przyjechali po punkt bonusowy, który ostatecznie po ostatnim biegu został dopisany Betard Sparcie.(...)
148
Zwycięstwem Andersa Thomsena zakończyła się dzisiejsza runda eliminacji do cyklu Grand Prix, która odbyła się na torze w Żarnowicy. Drugie miejsce zajął Martin Vaculik. Podium uzup(...)
51
Zwycięstwem Adriana Miedzińskiego zakończyły się zmagania w ramach ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Był to jedyny turniej, który udało się dziś rozegrać. Pozostałe zo(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
88
Prezentujemy Państwu wypowiedzi czterech zawodników po inauguracyjnym meczu na lubelskim torze, w którym miejscowy Speed Car Motor zwyciężył MrGarden GKM Grudziądz 49:41.(...)
35
W Pile odbyły się dziś eliminacje do Złotego Kasku.(...)
17
Drużyna Niebieskich w składzie: Tai Woffinden, Jakub Jamróg, Piotr Protasiewicz oraz Krzysztof Buczkowski triumfowała w I Memoriale Tomasza Jędrzejaka. Zawody rozpoczęły się z bli(...)
319
Krzysztof Buczkowski i Grzegorz Walasek zostali kolejnymi zawodnikami, którzy 31 marca zaprezentują we Wrocławiu na turnieju poświęconym zmarłemu koledze. Na jutro zaplanowano pier(...)
79
Krzysztof Buczkowski podpisał kontrakt z MrGarden GKM Grudziądz na sezon 2019. Tuż po powrocie z wakacji w Stanach Zjednoczonych, zawodnik zjawił się w siedzibie klubu, aby parafow(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com