Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Wyniki ćwierćfinałowych rund Indywidualnych Mistrzostw Polski
 27.04.2023 10:19
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych rund.
 
 
 
 
 
 
 
 
Rybnik:
1. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) (1,3,3,3,3) 13
2. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) (3,3,0,3,3) 12
3. Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin) (2,3,1,3,2) 11
4. Wiktor Lampart (For Nature Solutions Apator Toruń) (3,3,0,2,2) 10 +3
**************************************************************
5. Tomasz Gapiński (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) (3,1,3,1,2) 10 +2
6. Mateusz Szczepaniak (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (2,2,2,1,3) 10 +1
7. Ernest Koza (Unia Tarnów) (1,2,2,3,1) 9
8. Jakub Jamróg (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) (0,2,0,2,3) 7
9. Krystian Pieszczek (ROW Rybnik) (3,0,2,0,2) 7
10. Oskar Bober (Unia Tarnów) (2,1,1,2,0) 6
11. Patryk Wojdyło (ROW Rybnik) (0,1,3,1,0) 5
12. Mateusz Tudzież (Texom Stal Rzeszów) (1,2,1,1,0) 5
13. Rafał Karczmarz (Texom Stal Rzeszów) (0,1,3,w,0) 4
14. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów) (2,0,1,0,1) 4
15. Jakub Poczta (Arged Malesa Ostrów) (1,0,2,0,1) 4
16. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (0,0,0,2,1) 3
17. Piotr Pióro (Unia Tarnów) (0) 0
 
 
Opole:
1. Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) (3,3,3,3,3) 15
2. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa) (3,3,3,3,2) 14
3. Hubert Łęgowik (Start Gniezno) (3,2,3,2,3) 13
4. Oskar Fajfer (ebut.pl Stal Gorzów) (3,3,2,2,1) 11
********************************************************
5. Krzysztof Kasprzak (Cellfast Wilki Krosno) (2,1,3,1,2) 9
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) (2,2,1,3,1) 9
7. Adrian Cyfer (ebebe PSŻ Poznań) (1,2,2,2,2) 9
8. Kevin Fajfer (ebebe PSŻ Poznań) (0,3,2,3,0) 8
9. Robert Chmiel (OK Bedmet Kolejarz Opole) (2,0,1,2,3) 8
10. Mateusz Bartkowiak (ebut.pl Stal Gorzów) (1,2,0,0,3) 8
11. Mateusz Tonder (H. Skrzydlewska Orzeł Łódź) (1,0,2,0,2) 5
12. Kajetan Kupiec (Tauron Włókniarz Częstochowa) (1,1,1,1,1) 5
13. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) (0,1,1,1,d) 3
14. Grzegorz Walasek (Arged Malesa Ostrów) (2,d,d) 2
15. Piotr Gryszpiński (Enea Polonia Piła) (0,0,0,1,1) 2
16. Oskar Stępień (OK Bedmet Kolejarz Opole) (0,1,0,0,0) 1
17. Kacper Linek-Rekus (OK Bedmet Kolejarz Opole) (u,0) 0
 
 
Rawicz:
1. Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa) (3,3,3,3,2) 14 +3
2. Wiktor Jasiński (ebut.pl Stal Gorzów) (3,3,2,3,3) 14 +2
3. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) (3,w,3,3,2) 11 +3
4. Marcin Nowak (Texom Stal Rzeszów) (3,2,2,1,3) 11 +2
***********************************************************
5. Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra) (2,2,3,2,2) 11 +0
6. Daniel Kaczmarek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (2,3,1,3,d) 9
7. Damian Dróżdż (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) (2,2,0,2,3) 9
8. Tomasz Orwat (Enea Polonia Piła) (0,2,1,1,3) 7
9. Norbert Kościuch (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (1,1,2,2,1) 7
10. Kacper Pludra (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (0,1,3,2,d) 6
11. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) (1,3,0,w,2) 6
12. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów) (1,0,2,1,1) 5
13. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) (2,1,1,w,1) 5
14. Franciszek Majewski (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) (0,0,1,d,1) 2
15. Hubert Jabłoński (Fogo Unia Leszno) (0,1,0) 1
16. Nikodem Bartoch (Enea Polonia Piła) (1,0,0,w) 1
17. Kacper Klimek (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) (0,d) 0
 
 
Bydgoszcz:
1.Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) (3,3,3,3,2) 14
2. Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów) (2,3,3,2,3) 13
3. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin)  (3,3,0,3,3) 12
4. Adrian Gała (ebebe PSŻ Poznań) (3,2,2,3,2) 12
*********************************************
5. Norbert Krakowiak (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (1,2,3,2,3) 11
6. Kacper Gomólski (Start Gniezno) – 10 (3,1,2,2,2) 10
7. Szymon Szlauderbach (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) (1,3,3,1,1) 9
8. Paweł Przedpełski (For Nature Solutions KS Apator Toruń) (2,2,2,1,d) 7
9. Marcin Jędrzejewski (Enea Polonia Piła) (1,1,0,3,1) 6
10. Gleb Czugunow (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (1,d,1,0,3) 5
11. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solutions KS Apator Toruń) (0,2,2,1,0) 5
12. Zbigniew Suchecki (Start Gniezno) (0,d,1,2,2) 5
13. Wiktor Rafalski (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (2,1,1,0,1) 5
14. Artur Mroczka (Enea Polonia Piła) (2,1,1,1) 5
15. Miłosz Wysocki (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (0,w,0,0,1) 1
16. Denis Zieliński (Cellfast Wilki Krosno) (0,0,0,0) 0
Magdalena Kociemba (za: https://www.polskizuzel.pl/polskieligi/)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com