Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRZYSZTOF SADURSKI - Wiadomości
0
Krzysztof Sadurski zwyciężył w rozgrywanych na torze w Gdańsku eliminacjach do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Franciszek Karczewski, zaś trzec(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Beniaminek PGE Ekstraligi minimalnie uległ w pierwszym w tym roku spotkaniu na torze w Lesznie. Z dobrej strony zaprezentował się Krzysztof Sadurski , który na swoim koncie zapisał(...)
266
Duża ulewa wraz z burzą jaką rozpętała się nad Tarnowem nie pozwoliła na dokończenie finału o Brązowy Kask. Sędzia zawodów zmuszony został do przerwania finału po biegu 12. Na ten (...)
0
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com