Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
Belle Vue Aces
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
KRZYSZTOF SADURSKI - Wiadomości
0
Krzysztof Sadurski zwyciężył w rozgrywanych na torze w Gdańsku eliminacjach do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Franciszek Karczewski, zaś trzec(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Beniaminek PGE Ekstraligi minimalnie uległ w pierwszym w tym roku spotkaniu na torze w Lesznie. Z dobrej strony zaprezentował się Krzysztof Sadurski , który na swoim koncie zapisał(...)
266
Duża ulewa wraz z burzą jaką rozpętała się nad Tarnowem nie pozwoliła na dokończenie finału o Brązowy Kask. Sędzia zawodów zmuszony został do przerwania finału po biegu 12. Na ten (...)
0
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)